Zamówienie – krok 1 z 2

ZAMÓWIENIE :

1. Wypełnij dokładnie poniższy formularz i wyślij go (klikając w przycisk „Wyślij”)

2. Zapłać za książkę i transport.

Po wysłaniu formularza zobaczysz na stronie potwierdzenie złożenia zamówienia oraz otrzymasz od „MIKO – ZAMÓWIENIA” mail  zawierający dane wprowadzone w formularzu. Jeśli w zamówieniu zauważysz jakiś błąd, niezwłocznie napisz sprostowanie wysyłając je w odpowiedzi mailem zwrotnym.

Brak otrzymania maila potwierdzającego oznacza, że zamówienie nie zostało złożone (sprawdź czy mail nie jest w spamie).

KROK 1 z 2   –    WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA: 

 
np. nazwa firmy, inne imie i nazwisko niz dane zamawiającego itp
UWAGA! DO CENY KSIĄŻKI NALEŻY DODAĆ KOSZT TRANSPORTU. Koszt transportu większej ilości egzemplarzy zależy od ciężaru sumarycznego zamawianych książek i ustalany jest indywidualnie. W celu ustalenia szczegółów napisz info@mikoterapie.pl
UWAGA: ** [Na terenie Polski od momentu nadania: list polecony: teoretycznie powinien dojść w 1-2dni / kurier: 1 dzień.]** Przy odbiorze osobistym istnieje możliwość płatności gotówką. Potwierdzanie odbioru w RUMII: mailem skrzypekadam@wp.pl lub telefonicznie 600 785 638 / Potwierdzanie odbioru w Warszawie mailem basia.chojecka@wp.pl lub telefonicznie 501.632.368 - - - W przypadku nie odebrania listu poleconego Poczta Polska pobiera od nadawcy opłate za zwrot w wysokości 11zł. W związku z tym przy zlecaniu powtórnego nadania listem poleconym priorytetowym należy doliczyć do opłaty za przesyłke 11zł (w sumie 22zł) - - - Koszt transportu większej ilości egzemplarzy zależy od ciężaru sumarycznego zamawianych książek i ustalany jest indywidualnie. W celu ustalenia szczegółów napisz info@mikorozwoj.eu
Kiedy potwierdzisz subskrypcje mailem aktywującym bedziesz otrzymywać newslettery tylko z wybranych list.
Tu możesz wpisać dodatkowe informacje dotyczące przesyłki, specjalnego opakowania (istnieje możliwość opakowania książki na prezent), dołączenia kartki z życzeniami itp.
Możesz otrzymać fakturę za dokonany zakup w kwocie brutto (w GBP z podaniem wartości w PLN obliczonej według śreniego kursu z dnia zakupu NBP) wystawioną przez firmę MIKO – Therapies & Development. Nie jesteśmy płatnikami VAT.
W momencie kiedy wypełnisz poprawnie formularz i klikniesz w przycisk „Wyślij” na stronie pokazuje się potwierdzenie zamówienia oraz wysyłane są automatycznie 2 maile:
 
     – jeden do zamawiającego, potwierdzający złożenie zamówienia, 
     – drugi do nas informujący o nowym zamówieniu, zawierający wymagane dane oraz potwierdzenie zgody na przetwarzanie danych w celu realizacji zamówienia. [Na wszelki wypadek warto sprawdzić czy potwierdzenie nie jest w spamie.]
Brak otrzymania w ciągu kilku minut maila potwierdzającego złożenie zamówienia oznacza, że zamówienie nie zostało złożone. 
W takim przypadku należy sprawdzić czy wszystkie wymagane pola zostały wypełnione, uzupełnić lub poprawić dane i powtórnie kliknąć w przycisk „Wyślij”.
 

Po wpłynięciu odpowiedniej kwoty na jedno z naszych kont, przesyłka zostanie wysłana do odbiorcy i na adres podany w formularzu w ciągu 3 dni roboczych .

Przejdź do płatności  

 

ZAPRASZAMY!!

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ??    ZAPROŚ!! OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!