Zamówienie – krok 1 z 2

Zamawianie książki „Jesteś Swoim Mistrzem!” Doroty Ziemby-Miłek

UWAGA! Wysyłka po 29 września 2018!!

ZAMÓWIENIE :

1. Wypełnij dokładnie poniższy formularz i wyślij go (klikając w przycisk „Wyślij”)

2. Zapłać za książkę i transport.

Po wysłaniu formularza zobaczysz na stronie potwierdzenie złożenia zamówienia oraz otrzymasz od „MIKO – ZAMÓWIENIA” mail  zawierający dane wprowadzone w formularzu. Jeśli w zamówieniu zauważysz jakiś błąd, niezwłocznie napisz sprostowanie wysyłając je w odpowiedzi mailem zwrotnym.

Brak otrzymania maila potwierdzającego oznacza, że zamówienie nie zostało złożone (sprawdź czy mail nie jest w spamie).

KROK 1 z 2   –    WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA: 

 
np. nazwa firmy, inne imie i nazwisko niz dane zamawiającego itp
UWAGA! DO CENY KSIĄŻKI NALEŻY DODAĆ KOSZT TRANSPORTU. Koszt transportu większej ilości egzemplarzy zależy od ciężaru sumarycznego zamawianych książek i ustalany jest indywidualnie. W celu ustalenia szczegółów napisz info@mikorozwoj.eu
UWAGA: ** [Na terenie Polski od momentu nadania: list polecony: teoretycznie powinien dojść w 1-2dni / kurier: 1 dzień.]** Przy odbiorze osobistym istnieje możliwość płatności gotówką. Potwierdzanie odbioru w Warszawie mailem basia.chojecka@wp.pl lub telefonicznie 501.632.368 - - - W przypadku nie odebrania listu poleconego Poczta Polska pobiera od nadawcy opłate za zwrot w wysokości 11zł. W związku z tym przy zlecaniu powtórnego nadania listem poleconym priorytetowym należy doliczyć do opłaty za przesyłke 11zł (w sumie 22zł) - - - Koszt transportu większej ilości egzemplarzy zależy od ciężaru sumarycznego zamawianych książek i ustalany jest indywidualnie. W celu ustalenia szczegółów napisz info@mikorozwoj.eu
Kiedy potwierdzisz subskrypcje mailem aktywującym bedziesz otrzymywać newslettery tylko z wybranych list. / Polityka Prywatności jest dostepna na stronie: http://mikorozwoj.eu/kontakt/polityka-prywatnosci/ W każdej chwili możesz zmienić wybrane listy na stronie http://mikorozwoj.eu/kontakt/zmiana-subskrybowanych-list-mailingowych/, zweryfikować lub zaktualizować swoje dane: http://mikorozwoj.eu/kontakt/zmiana-danych/, wypisać sie z newslettera: http://mikorozwoj.eu/kontakt/wypis-z-newslettera-miko/
* zgodnie z RODO – Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanej dalej "Ustawą"), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MIKO Rozwój - Warsztaty i Wykłady / MIKO Development - Workshops & Lectures, w celach realizacji związanych z prowadzoną działalnością w zakresie realizacji zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne, a Klientowi zgodnie z Ustawą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Polityka Prywatności znajduje sie na stronie: http://mikorozwoj.eu/kontakt/polityka-prywatnosci/ Możesz też zapoznać sie z jej treścią klikając na link do Polityki Prywatności w bocznym menu.
Tu możesz wpisać dodatkowe informacje dotyczące przesyłki, specjalnego opakowania (istnieje możliwość opakowania książki na prezent), dołączenia kartki z życzeniami itp.
Możesz otrzymać fakturę za dokonany zakup w kwocie brutto (w GBP z podaniem wartości w PLN obliczonej według śreniego kursu z dnia zakupu NBP) wystawioną przez firmę MIKO – Therapies & Development. Nie jesteśmy płatnikami VAT.
UWAGA: Jeśli po kliknieciu w przycisk "WYŚLIJ" nie pokazuje sie zielony ekran potwierdzający wysłanie, to znaczy, że któreś z pól zostało wypełnione nieprawidłowo. Uzupełnij lub popraw wskazane pole i spróbuj ponownie. Po prawidłowym wypełnieniu i klinieciu w przycisk "WYŚLIJ" pojawi sie napis "WYSYŁAM... PROSZE CZEKAC", a nastepnie zobaczysz zielone okno potwierdzające nadanie wiadomości. Jednocześnie na Twój adres mailowy zostanie wysłany mail zawierający dane przesłane w formularzu (w razie braku sprawdź w spamie).
W momencie kiedy wypełnisz poprawnie formularz i klikniesz w przycisk „Wyślij” na stronie pokazuje się potwierdzenie zamówienia oraz wysyłane są automatycznie 2 maile:
 
     – jeden do zamawiającego, potwierdzający złożenie zamówienia, 
     – drugi do nas informujący o nowym zamówieniu, zawierający wymagane dane oraz potwierdzenie zgody na przetwarzanie danych w celu realizacji zamówienia. [Na wszelki wypadek warto sprawdzić czy potwierdzenie nie jest w spamie.]
Brak otrzymania w ciągu kilku minut maila potwierdzającego złożenie zamówienia oznacza, że zamówienie nie zostało złożone. 
W takim przypadku należy sprawdzić czy wszystkie wymagane pola zostały wypełnione, uzupełnić lub poprawić dane i powtórnie kliknąć w przycisk „Wyślij”.
 

Po wpłynięciu odpowiedniej kwoty na jedno z naszych kont, przesyłka zostanie wysłana do odbiorcy i na adres podany w formularzu w ciągu 3 dni roboczych .

Przejdź do płatności  

 

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!