Białystok 8/8/2019 Wykład i sesja uzdrawiania

Serdecznie zapraszamy osoby poszukujące inspiracji lub pomocy w tworzeniu własnego szczęścia na:

wykład

„WSPÓŁCZESNE METODY UZDRAWIANIA I ROZWOJU DUCHOWEGO  ŚWIADOMOŚCIĄ.”

zakończony zbiorową sesję hipnozy dla chętnych:

„USUNIĘCIE OBCIĄŻEŃ, UZDRAWIANIE, WSKAZÓWKI OD PRZEWODNIKÓW”

Białystok, ul. Podleśna 3A Przedszkole nr 12  

czwartek 8/8/2019 godz. 19.30   Wstęp: 20zł

oraz

warsztaty

praktycznego zastosowania tych metod na warsztatach w Bułgarii:

CUD w Aheloy na Morzem Czarnym 6-13/9/2019

prowadząca DOROTA ZIEMBA-MIŁEK

 

W trakcie wykładu będzie można zamówić książkę

„Jesteś Swoim Mistrzem!” Doroty Ziemby-Miłek

z osobistą dedykacją oraz z 10% zniżką 😀

Wykład będzie prezentacją najnowszej wiedzy i podstaw praktycznego zastosowania wielu dziedzin, z pozoru bardzo od siebie odległych, połączonych w jedną, spójną całość.  
Poznanie praw i mechanizmów zachodzących pomiędzy wymiarami duchowymi, informacyjnymi, energetycznymi i fizycznymi, działającymi bezstronnie w naszym życiu, umożliwia uczestnikom dokonanie świadomego wyboru poziomu, z którego będą chcieli tworzyć  swoją rzeczywistość życia codziennego.
 

W trakcie:

  • Wykład z podstaw wiedzy i zasad stosowania: Recall Healing , Psychogenealogii, metody Biologicznych Cykli Komórkowych, Biogenealogii, Diagnostyki Karmicznej, Uzdrawiania Kwantowego Hipnozą QHHT, wizualizacji, autohipnozy, hipnozy i świeckiej medytacji
  • Informacja na temat warsztatów w Bułgarii

dla chętnych po przerwie

  • sesja zbiorowa hipnozy uzdrawiającej.
 

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować miejsce zadzwoń

 Janusz tel 885.785.785

lub napisz

info@mikoterapie.pl

Istnieje wiele poziomów naszej świadomości do których na codzień nie mamy dostępu. Na  tych poziomach ZAPISANE są nasze przekonania i dogmaty, które warunkują naszą rzeczywistość.  Nieświadomie żyjemy  więc we ’więzieniu’ własnych, nieświadomych przekonań.

Niestety, przeciętny człowiek nie zdaje sobie sprawy z faktu, że :

– od momentu poczęcia w jego podswiadomości zapisane są przekonania i doświadczenia rodowe, które mogą zdeterminować doświadczenia życiowe,

– nasza podświadomośc rejestruje wszystkie doświadczenia, nauki i słowa płynące z naszego otoczenia,

– mamy zapisane  w podświadomości przekonania zbiorowe naszego środowiska, kraju i religii,

– podswiadomość zapisuje pierwsze doswiadczenia emocji (miłości, strachu, niezasługiwania itp.) jako wzorce naszych późniejszych relacji z otoczeniem. i choć czasem wolelibyśmy czuć i reagować inaczej, wpadamy w dobrze nam znany schemat..

– wszystko to jest spójne z misją naszego wcielenia i doświadczeniami z naszych poprzednich wcieleń

Na całe szczęście istnieją metody, które pozwalają odkryć i zmienić to co tej pory wydawało się silniejsze od nas!

Karma przestaje działać!!

Nieświadome przekonania, wgrane wzorce  i ‚niezmienialne’ prawdy można porównać do sugestii posthipnotycznych. Działają one niezależnie od naszej woli, determinują  automatyczne reakcje i zachowania.

Chcesz je odnaleźć? Zmienić?

Jeśli uświadomimy sobie i przeniesiemy na poziom świadomy, to co  do tej pory było nieuswiadomione, mechanizm zachowań przestaje działać automatycznie i odzyskujemy możliwośc reagowania na różne sytuacje, nie w zaprogramowany, niezalezny od nas sposób, ale świadomie odzyskując możliwość kreowania naszego życia w taki sposób w jaki chcemy je doświadczać.

Po co cierpieć? Z-de-programuj!  

Połączenie wiedzy kiedy i w jakich okolicznościach w naszej podświadomości i nieświadomości zapisywane są programy z zastosowaniem regresingu hipnotycznego  daje nieograniczone możliwości!!  Odmienia naszą podświadość, a co za tym idzie uzdrawia naszą psychikę i ciało. Czasem zmiany następują w momencie uświadomienia!

Dla niektórych może to wyglądąć na cuda, ale jest to oczywisty rezultat połączenia wiedzy z metodami umozliwiającymi dotarcie do obszarów, w których znajdują sie praprzyczyny naszych ograniczeń i problemów życiowych.

Zrozumienie mechanizmu  i zastosowanie określonych technik odmienia praprzyczynę problemu czy choroby i następuje ‚cudowne’uzdrowienie.

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!