Dolores Cannon Konferencja 7 sierpnia 2012 g.17.30

MIKO – TERAPIE I ROZWÓJ  zaprasza na WYKŁAD

 

DOLORES CANNON   światowej sławy hipnoterapeuty z ponad 40-letnim doświadczeniem, prekursora i twórcy Terapii Uzdrawiania Kwantowego Hipnozą, autora wielu ksiązek przetłumaczonych na ponad 20 języków, prelegenta światowych konferencji dotyczących transformacji 2012, kierunków rozwoju ludzkości oraz kontaktów pozaziemskich, światowego znawcę poprawionych i uzupełnionych przepowiedni Nostradamusa 

 

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!!!

Unikalna możliwość poznania najnowszej wiedzy autorki ponad 20 książek, z których dopiero 3 zostały przetłumaczone na język polski.. Od tamtego czasu Dolores Cannon wydała wiele książek, w których zawarła informacje na temat procesu transformacji Ziemi, Wzniesienia, energii Źródła, podróży międzygalaktycznych, praw rządzących w wielu Wszechświatach, doświadczeń jej klientów z tysięcy wcieleń na Ziemi i w innych rzeczywistościach..            W języku polskim wydano: „One szły za Jezusem” [1994], „Kosmiczni Ogrodnicy” [1993], „Jesteśmy dziećmi Gwiazd” [1996]

 

Wykład: 7 sierpnia 2012 (Transformacja 2012, powstanie Nowej Ziemi, 3 fale Wolontariuszy Światła, Przekazy z Innych Wymiarów, Wzniesienie Energetyczne, kontakty z UFO i wiele innych tematów)

Miejsce (adres) : Warszawa „Rzeka Życia” Warszawa, Jupiter Center wejście E ul. Towarowa 22

Dojazd:

http://rzekazycia.com.pl/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=70

a

Warsztaty: 8-12 sierpnia 2012

Dolores Cannon dzięki swojej pracy osiągnęła wielopoziomową wiedzę na temat wszechświata i ludzkości. Od ponad 40lat prowadzi sesje terapeutyczne z ludźmi na całym świecie wspomagając ich w problemach zdrowotnych i zawirowaniach życia. Swoich klientów wprowadza w głębokie stany somnabuliczne stosując hipnozę regresyjną, reinkarnacyjną oraz nawiązując kontakt z podświadomością klienta, pomagając mu poznać jego misję na Ziemi. Pracuje na poziomie uniwersalnego umysłu. Jej niebywałe osiągnięcia oraz uzdrowienia do których dochodzi w trakcie seansu sprawiają, że jest zapraszana do wielu krajów na świecie.

NA KURSIE DOLORES PRZEKAZUJE PEŁNY ZAKRES WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI POTRZEBNYCH DO SAMODZIELNEGO PROWADZENIA TERAPII UZDRAWIANIA KWANTOWEGO HIPNOZĄ QHHT!!!

Inwestycja:

Warsztat 1200$ (bezzwrotna zaliczka gwarantująca miejsce 200$)
Wykład 35$ / 100zł

 

Miejsce (adres) : Warszawa „Rzeka Życia” Warszawa, Jupiter Center wejście E ul. Towarowa 22
http://www.dolorescannon.com/about
http://www.mikoterapie.pl

 

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!