LEE CARROLL w Polsce! Seminarium 15-16 września 2012 KRAKÓW

Po raz pierwszy w Polsce:

 Lee Carroll

                 

 

z przekazami Kryona na żywo

 

Seminarium odbędzie się w Krakowie

  w Centrum Kongresowo-Konferencyjnym Uniwersytetu Rolniczego

 

Al.29 Listopada 46, 31-425 Kraków

15 i 16 września 2012 roku 

Zapraszamy również na indywidualne, osobiste sesje z Kryonem prowadzone przez Marinę Mechevą 

w dniach 15-17 września 2012 roku

Znany na całym świecie, Lee Carrol, od 22 lat prowadzi seminaria na których przekazuje informacje otrzymywane od nie fizycznej istoty o imieniu Kryon. Są to przekazy na temat metafizyki oraz praktyczne wskazówki  o dostosowywaniu się do szybko zmieniającej się energii Ziemi.

Nazwa „Kryon” nie jest zastrzeżona i nie ma na niego patentu. W ostatnich latach pojawiło się wiele osób, które korzystają z nazwy Kryon. Lee Carroll nie jest powiązany z żadną z tych osób, szkół czy organizacji. Jest odpowiedzialny jedynie za własną pracę, którą reprezentują jego książki i informacje zawarte na stronie internetowej autora www.kryon.com

Lee Carroll jest uznawany na świecie za oryginalny kanał komunikacyjny przekazów od Kryona i, na przestrzeni lat, został siedmiokrotnie uhonorowany zaproszeniami do ONZ w Nowym Jorku.

Seminaria Kryona odbywają się w całej Ameryce, Europie Zachodniej, Izraelu, Rosji, Kazachstanie i  krajach nadbałtyckich.

Treść przekazów Kryona reprezentuje obecnie 12 książek opublikowanych w dwudziestu czterech językach świata. Język polski jest dwudziestym piątym.  Lee Carroll i jego duchowy partner Jan Tober przedstawili nam również Dzieci Indygo. Obecnie istnieją trzy książki o Dzieciach Indygo.

Krótka notka biograficzna o Lee Carroll

Po ukończeniu studiów na wydziale handlu i ekonomii na California Western University w Kalifornii Lee Carroll  prowadził przez 27 lat  własną  firmę  fonograficzną. Punktem zwrotnym stał się rok 1989, kiedy niezwiązane z nim medium powiedziało mu, że nie fizyczna istota o imieniu Kryon chce z nim nawiązać kontakt. Pierwsze publikacje przekazów Kryona zostały nieśmiało zaprezentowane metafizycznej społeczności w Del Mar w Kalifornii.

W  1995  r.  Lee  Carroll   został    poproszony   o    zaprezentowanie    informacji     z   przekazów Kryona w ONZ przed działającą przy tej organizacji grupą znaną jako Stowarzyszenie Oświecenia i Przemiany (Society for Enlightenment and Transformation – SEAT). Został tak dobrze przyjęty, że zaproszono go ponownie do Nowego Jorku siedem razy, ostatnio w roku 2009.

W jednym z przekazów Kryon mówi :

Witam, moi drodzy, jestem Kryon od Usług Magnetycznych. Są tacy którzy powiedzą, że taki rodzaj komunikacji  jest niemożliwy i trudno im to zrozumieć. Zadają pytanie  „ Co to jest za proces?” , który daje możliwość człowiekowi bycia kanałem do przekazywania  informacji od  istoty duchowej – niewidzialnej dla słuchaczy. I powiem tak; ten proces jest bardzo łatwy do wyjaśnienia. To tak jakby człowiek był anteną  ziemską przez którą płyną fale niewidzialne dla naszych oczu.
[…] To jest ta duchowa część człowieka, która jest jak antena i wie do czego ma służyć. Czasami machamy nią przez całe życie „ tak jakby miotał nią wiatr” i  nie wiemy jak ją ustawić. Niektórzy z was wiedzą co zrobić by połączyć się z tym świętym kanałem informacji. Większość jednak tego nie robi. Jednakże kiedy to zrobisz, to pojawi się najgłębsza medytacja. To jest zaproszenie by uczyć się jak się w tej energii rozwijać i jak się połączyć z tym świętym kanałem informacji.

Jest wielu którzy zaczynają się harmonizować ze swoim Wyższym Ja. Odkrywają po raz pierwszy, że w ich życiu jest więcej Boga niż myśleli[…] powiedziałem wam że ziemia zaczyna przechodzić na wyższe wibracje. Widać to na co dzień, we wszystkich wstrząsach i tym co się dzieje wokół.[…] Są tacy, którzy zaczynają tę drogę, którzy właśnie tu przybyli i siedząc tutaj zadają pytanie „ Co ja czuję? Czy to jest możliwe i realne, że człowiek to robi? Czy tylko to wygląda że on to robi? (channelling). I jeżeli on tego nie robi, to dlaczego ja czuję że to jest?. To są dobre pytania, odpowiedź na nie jest taka, że ziemia rzeczywiście się zmienia i wibruje coraz wyżej rozpoczynając od otwarcia świadomości. […] ..na ziemi wydarza się więcej niż myślisz. Następuje Harmoniczna Konwergencja, pojawiają się nowe narzędzia i następuje wzmocnienie intuicji , to wszystko powoduje że czujesz się częścią nowej energii.[…] Przygotuj się na to, jeśli nie słyszałeś tego wcześniej, może to być dla Ciebie nowe doświadczenie, które spowoduje rozpad twoich dotychczasowych wierzeń.”

 

Udział w seminarium jest przede wszystkim bardzo osobistym przeżyciem i ma ogromny wpływ na nasz wewnętrzny rozwój .

 

Szczegółowy program seminarium, koszt udziału, konto, plany dojazdu:  http://kryon.pl/?p=1058

Informacje o Marinie Mechevej, terminy i koszty sesji indywidualnych:   http://kryon.pl/?p=1618

Organizatorzy:

Janusz Grabowski

Urszula Rutka

Kontakt: kryon@kryon.pl

 

Zapraszamy!

 

 

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!