MiniWarsztat KIELCE 16 listopada 2012 g.18

INTENSYWNY , KRÓTKI WARSZTAT!!

 ”Samoleczenie na drodze ku szybkiej poprawie  życia!!”

Prowadząca: DOROTA ZIEMBA-MIŁEK

 

 Intensywny warsztat prezentujący teorię i praktykę alternatywnych metod samoleczenia (m.in. Uzdrawianie Kwantowe Hipnozą  metodą Dolores Cannon, diagnostyka karmiczna wg. metody M.Ogorewca, Recall Healing, regresja hipnotyczna, autohipnoza, Psychogenealogia)

POŚWIĘĆ SOBIE 3 GODZINY!!

Metodyka zmian bazuje na zrozumieniu zasad powstawania blokad, odnalezieniu ich i usunięciu. Przyczyny problemów czy dolegliwości są oczyszczane powodując zmianę informacyjno-energetycznych struktur oraz przywracając równowagę na wszystkich poziomach; fizycznym, energetycznym, informacyjnym i duchowym.

Na warsztatach poznamy podstawy teoretyczne i praktyczne alternatywnych metod samoleczenia świadomością oraz przejdziemy przez seans samouzdrawiania.

Zdobędziemy podstawy pracy nad samym sobą i nauczymy się jak na co dzień radzić sobie ze stresem oraz jak bez większego wysiłku osiągać stan wewnętrznego wyciszenia.

INWESTYCJA: 50zł

Miniwarsztat odbedzie się w centrum Kielc przy ul.Warszawskiej 10/7

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować miejsce

ZADZWOŃ lub NAPISZ:

 

 

Beata Dutkiewicz  email: beata.dutkiewicz@gmail.com  tel. 601.711.831

lub

Dorota Ziemba-Miłek     email: info@mikoterapie.pl   tel. 663.22.33.12

ZAPRASZAMY!!

Terapia Uzdrawiania Kwantowego Hipnozą  [metoda Dolores Cannon QHHT] 

– jest terapią w czasie której dochodzi do spontanicznych uzdrowień. W ciągu trzech godzin sesji poza uzdrawianiem, w zależności od potrzeb, można uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania, poznać misję życia oraz odmienić swoje przyzwyczajenia/nałogi. Sesja jest nagrywana na mp3, klient otrzymuje kopię mailem. Praca przebiega w transie somnabulicznym. Na sesję należy przynieść listę pytań oraz skrócony opis symptomów chorobowych.

Hipnoterapia

– jest bardzo prostym i skutecznym sposobem poprawy stanu zdrowia psychicznego i fizycznego. Jest jednak jedynie narzędziem i skuteczność jego stosowania zależy od wiedzy i świadomości hipnoterapeuty. W połączeniu z innymi metodami daje rewelacyjne efekty. Sesja polega na wprowadzeniu klienta w stan transu czyli 'ustawieniu’ naszego mózgu na częstotliwość pracy alfa i/lub theta. Nasz mózg naturalnie osiąga te stany przynajmniej dwa razy dziennie, przy zasypianiu i budzeniu się oraz w chwilach pracy twórczej, przy zamyśleniu itp. W tym stanie uzyskujemy dostęp do zasobów podświadomości, w których odnajdujemy praprzyczyny problemów. W naszym centrum nie stosujemy sugestii posthipnotycznych. Klient w czasie całego procesu zachowuje świadomość i pamięta przebieg sesji.

Hipnoza regresyjna

– pozwala dotrzeć do poprzednich wcieleń i/lub wspomnień rodzinnych. Po wejściu w stan transu hipnotycznego klient przeżywa różne zdarzenia z  poprzednich epok, jako mężczyzna i kobieta, spotyka swoich bliskich jako inne osoby i widzi sytuacje jakie wtedy pomiędzy nimi zaistniały, a które mają bezpośrednie przełożenie na obecnie przeżywane życie. Daje to głębsze zrozumienie procesu istnienia. Człowiek zaczyna rozumieć dlaczego urodził się w danej rodzinie, w warunkach i ograniczeniach jakich doświadczył w dzieciństwie, co musi zmienić w swoim życiu, aby zakończyć ten proces i zacząć odczuwać satysfakcję i radość istnienia.  Klient w czasie całego procesu zachowuje świadomość i pamięta przebieg sesji.

 Recall Healing / Totalna Biologia

– jest metodą która pozwala na identyfikacje źródła choroby. W procesie leczenia najważniejsze jest całkowite „odprogramowanie” choroby i „przekonanie mózgu”, że ma wysyłać ponownie właściwe impulsy do organizmu. Wystarczy zadbać o psychikę, bowiem większość chorób jest wywoływana silnym stresem, który pozostawia w naszym ciele ślad w postaci tłumionych czy wypartych emocji. Mózg uruchamia wtedy „program awaryjny”- jest jak skrzynka z bezpiecznikami – jeżeli napięcie jest zbyt duże, następuje zwarcie. Choroba nie jest naszym wrogiem, lecz sprzymierzeńcem. Jeżeli niedomaga jakiś organ, to znak, że w naszej psychice ma miejsce konflikt. W takich przypadkach należy przyjrzeć się sobie „od środka”, zwracając uwagę na to, co czujemy i przeżywamy. Jeśli zrozumiemy schemat działania i dotrzemy do programującego wydarzenia, w naszej poświadomości program jest kasowany, a symptomy psycho-somatyczne ustępują.

Diagnostyka Karmiczna

– proces oczyszczania zapisów podświadomości w celu odkrycia i uwolnienia ukrytych blokad emocjonalnych, które, niezależnie od naszej woli,  decydują o jakości naszego życia. Pomaga w uwolnieniu się od wielu niekorzystnych programów tworzonych przez podświadomą agresję, złość, obrazę, żal, urazę, wyparcie się miłości.  Daje szansę na zakończenie podświadomych uzależnień jak np. od;  bycia najlepszym,  posiadania racji,  nieomylności, idealizowania,  potrzeby uznania,  bogactwa materialnego,  seksu, rodziców, dzieci, duchowości i wiary i wielu, wielu innych.

Biogenealogia

– nauka dająca zrozumienie w jaki sposób natura w procesie wielu tysiącleci naszego istnienia wytworzyła sposoby radzenia sobie z traumami i stresem życia codziennego  w celu przetrwania. Niezależnie od naszego środowiska i cywilizowanych warunków nasze ciała i psychika realizują program przetrwania wytworzony na przełomie tysiącleci. Zrozumienie tych praw wpisujących się automatycznie do naszej podświadomości tłumaczy wiele dolegliwości, a po połączeniu tej wiedzy z wydarzeniami i odczutymi przy nich emocjami, uwalnia nas od działania podświadomych programów i ich skutków widocznych na planie fizycznym.

Psychogenealogia

– jest bardzo prostym, ale szybkim  i skutecznym sposobem odnajdywania praprzyczyn chorób i dolegliwości odziedziczonych nieświadomie po przodkach. Na podstawie drzewa genealogicznego wybiera się 'swoją’ grupę dziedziczenia (około 30% przodków i krewnych zarówno w lini prostej, jak i pobocznych).Znajduje się wspólne doświadczenia, choroby, nierozwiązane konflikty i.. szuka się przodka od którego ciągnie się problem. Odnalezienie takiego praźródła powoduje 'wyciągnięcie’ schematu zpodświadomości  na poziom świadomości, a co za tym idzie, zniwelowanie odzwierciedlania tego problemu na poziomie ciała i/lub psychiki.

 

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!