Radykalne Uwalnianie Powiązań Karmicznych * * * WARSZAWA * * * 12-13 stycznia 2013

Weekend, który może wiele zmienić:

12-13 stycznia 2013

od godz.10  do godz.18

 

Zapraszamy na nowatorskie warsztaty łączące po raz pierwszy:
 metodę Radykalnego Wybaczania z Diagnostyką Karmiczną.

 

Połączenie dwóch zbieżnych w założeniach metod stosujących odmienne narzędzia uzupełnia i przyspiesza proces zmian!

 

Nie masz czasu na długą terapie czy uczestnictwo w wielu warsztatach, a chcesz szybko coś odmienić w życiu?

Zapraszamy!

W ciągu dwóch dni przeprowadzamy procesy Radykalnego Wybaczania wg. metody Tippinga oraz oczyszczamy powiązania karmiczne wg.metody Mariana Ogorevca.

Uczestnicy poznają procesy przeprowadzania zmian, doświadczają go, a następnie zapoznają się z narzędziami służacymi do jego przeprowadzania w teorii i praktyce.

 

Na warsztatach :
 

  • Określanie elementów blokujących nas w życiu
  • Usuwanie negatywnych wzorców i przekonań 
  • Oczyszczanie „niechcianych cech”
  • Ceremonia Okrągłego Stołu
  • Sesje zbiorowe Diagnozy Karmicznej: toksyczne relacje, niska samoocena, problemy w związkach partnerskich, obfitość i inne
  • Wprowadzanie nowych wzorców
  • Medytacje wspierające i ugruntowywujące transformację

 

Radykalne Wybaczaniewynika z podstawowego założenia, że nie jesteśmy, tak jak na ogół myślimy, istotami ludzkimi, którym przydarzają się doświadczenia duchowe, ale istotami duchowymi, które doświadczają ludzkiego losu. Żyjąc jednocześnie na poziomie ludzkim i duchowym, od życia otrzymujemy dokładnie to, czego potrzebujemy do naszego rozwoju duchowego. Dzięki życiu na Ziemi nasze dusze mogą uczyć się, rozwijać i doświadczać samych siebie. W metodzie tej stosuje się arkusze, ceremenie i metodę 13 kroków. W każdej z tych metod przechodzi się przez pięć ściśle określonych etapów transformujących dane doświadczenie, a co za tym idzie; nas samych.

 

Diagnostyka Karmicznaproces oczyszczania zapisów podświadomości w celu odkrycia i uwolnienia ukrytych blokad emocjonalnych, które, niezależnie od naszej woli,  decydują o jakości naszego życia. Pomaga w uwolnieniu się od wielu niekorzystnych programów tworzonych przez podświadomą agresję, złość, obrazę, żal, urazę, wyparcie się miłości.  Daje szansę na zakończenie podświadomych uzależnień od:  np. bycia najlepszym,  posiadania racji,  nieomylności, idealizowania,  potrzeby uznania,  bogactwa materialnego,  seksu, rodziców, dzieci, duchowości, biedy i wielu, wielu innych.

 

Inwestycja: 680 zł

Bezzwrotna zaliczka gwarantująca udział w warsztatach: 150zł płatna na konto:

08 2490 0005 0000 4000 9412 5884
Dorota Ziemba-Miłek
Al.Wyścigowa, Warszawa 

(w cenie: udział w zajęciach, zimne i gorące napoje oraz drobne przekąski)

 

Prowadzący:

DZM

 

 

Robert Nowakowski

Dorota Ziemba-Miłek   Robert Nowakowski
http://www.mikoterapie.pl/?page_id=414 http://robertnowakowski.pl/cel-rola-wartos 
Dorota o sobie:
 Z wykształcenia akademickiego jestem magistrem inżynierem Mechatroniki i Mechaniki Precyzyjnej.  Już w trakcie studiów, jako, że znam język angielski i francuski rozpoczęłam pracę w jednej z firm największych na świecie. Kilkanaście lat pracowałam w korporacjach międzynarodowych, dużo jeżdżąc po świecie. Spośród koleżanek i kolegów w pracy wyróżniałam się jednak swoimi zainteresowaniami. Odkąd pamiętam byłam zafascynowana nieodkrytymi możliwościami ludzkiego mózgu, niewytłumaczalnymi zjawiskami, alternatywną medycyną, doświadczeniami z pogranicza śmierci. Pochłaniałam książki na ten temat, pisma i wszelką dostępną literaturę.
Z czasem zaczęłam brać udział również  i w warsztatach. Przełomowym momentem było wzięcie udziału w otwartym wykładzie, a następnie w warsztatach Recall Healing. Uświadomienie sobie, że w biologii nie ma 'przypadkowego namnażania komórek’, że każda choroba, dolegliwość czy przypadek 'losowy’ wynikają z tego co mamy w podświadomości … To było wyzwolenie! To było coś czego szukałam!
Studiowałam pilnie, poszerzając swoją wiedzę o dodatkowe dziedziny, pomagając najpierw swojej rodzinie i przyjaciołom, później znajomym i znajomym znajomych. Zaczęło mi brakować czasu na.. pracę zawodową. W końcu nadszedł dzień kiedy dotarło do mnie, że… marnuję czas w biznesie kiedy jest tylu ludzi potrzebujących pomocy i rady!!!
 Teraz po kilku latach pracy terapeutycznej mogę powiedzieć, że każdego dnia cieszę się z odwagi i determinacji, którą się wykazałam i  jestem spokojna, że odkryłam w pełni swoje powołanie. Jest nim dzielenie się wiedzą, wspomaganie ludzi w procesie zmian i nauczanie  jak się wyzwolić z narzuconych dogmatów, aby odkryć samego siebie i żyć zdrowo i szczęśliwie.
Robert o sobie:
Kiedy moje Życie zatoczyło koło kolejny raz i znalazłem się w miejscu, w którym wcale nie chciałem być – pomyślałem – coś jest nie tak. Trzeba znaleźć przyczynę tego stanu. Tak trafiłem na swój pierwszą sesję Radykalnego Wybaczania. Było mi wszystko jedno, co się wydarzy – wiedziałem, że mam już całkiem dość tego, co się działo i chciałem zdecydowanie zmiany.

 

W swoim Życiu zawodowym i prywatnym miałem za sobą pasmo sukcesów i powtarzające się, co jakiś czas „porażki”. Regularne i coraz bardziej dotkliwe wydarzenia, które mnie bardzo „bolały”.

 

Radykalne Wybaczanie szybko okazało się metodą powiększającą moją zdolność  do zaakceptowania wydarzeń, później do uwolnienia się od poczucia krzywdy. Dziś jest moim sposobem na Życie i wielką radością, kiedy widzę, jak zmieniają się moi klienci, jak Życie zaczyna im się „układać”, jak odzyskują siły i wolę działania, nabierają energii tworzenia i opuszczają ich „złe emocje”.  Moim marzeniem jest wdrożenie zasad metody do świata biznesu, środowiska pracy, które jest dla wielu z nas równie ważnym miejscem, jak rodzina czy związki partnerskie. Harmonia we wszystkich przejawach Życia RODZINA – PRACA – PASJA – to CEL, który realizuję.

 

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować miejsce zadzwoń lub napisz:

tel. (+48) 663.22.33.12
e-mail:
info@mikoterapie.pl

 

Zapraszamy!

 

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!