Warsztat muzyczny ROBERT HAIG COXON 17 września 2012 Kraków

Robert Haig Coxon

po raz pierwszy w Polsce poprowadzi

warsztat muzyczny

 

w Centrum Kongresowo-Konferencyjnym Uniwersytetu Rolniczego

Al.29 Listopada 46, 31-425 Kraków

17 września 2012

Zapraszamy również na indywidualne sesje muzyczne prowadzone przez Roberta Haig Coxona

w dniach 14 i 17 września 2012 roku

 

 Krótka notka biograficzna 

Robert Haig Coxon urodził się w Montrealu w prowincji Quebec w Kanadzie. Studiował w Montrealu na Uniwersytecie McGill  na wydziale kompozycji.  Uzdolniony muzycznie Robert, studiował też grę na puzonie i organach. Jest obecnie wysoko cenionym multi-klawiszowcem. Realizuje się również znakomicie w muzyce pop i jazz.

Jak każdy zaangażowany muzyk Robert Haig Coxon przeszedł własną drogę rozwoju swojego talentu muzycznego. Był trzykrotnie nominowany do prestiżowej nagrody „Feliksa” – francuskiego odpowiednika Grammy. Obecnie jest najlepiej sprzedającym się artystą New Age w Kanadzie.     W 1995 roku wydał  znany album „Silent Path” , który stał się natychmiast numerem jeden w Kanadzie i we Francji, a następnie numerem jeden na listach przebojów New Age w USA.  Podczas jednego z koncertów odbywającego się w Kanadzie na którym Robert prezentował utwory muzyczne z albumu „Silent Path” publiczność kilka razy domagała się bisu. Po kolejnym bisie, Robert zaczął tworzyć spontanicznie utwór muzyczny, który odzwierciedlał energię publiczności. Wielu słuchaczy miało wtedy łzy w oczach… Tak się rozpoczęła muzyczna droga Roberta w tworzeniu oryginalnej muzyki dla odbiorców na całym świecie.

Od 1998 roku Robert podróżuje z Lee Carroll i Jan Tabor. Jego muzyka od tej pory towarzyszy przekazom Kryona w USA, Kanadzie, Francji, Belgii, Meksyku, Brazylii, Chile, Niemczech, Rosji czy Izraelu.

Na jednym z dorocznych seminariów z Kryonem , Robert  spontanicznie zaczął tworzyć indywidualne utwory muzyczne dla uczestników seminarium, odzwierciedlających ich energię.  Od tego momentu Robert oferuje uczestnikom seminarium z Kryonem –  indywidualne sesje muzyczne, podczas których powstaje osobista muzyka dla danej osoby biorącej udział w sesji. Jest ona nagrywana na płytkę CD.

 

Ludzie słuchając swojej personalnej muzyki raz po raz, odnajdują swą prawdziwą moc i uwalniają własną energię uzdrawiającą, która jest częścią ich własnego mistrzostwa. Muzyka zabiera słuchacza do świętego miejsca gdzie wszystkie rzeczy są możliwie. Jest to potężne narzędzie dające  dostęp do własnego wnętrza.

Robert opiera się na szerokim zakresie doświadczenia osobistego, duchowego i muzycznego do tworzenia muzyki do medytacji.  Jego największa praca i zainteresowanie jest skierowane na znalezienie przy pomocy muzyki połączenia naszej duszy z jej częściami międzywymiarowymi. Jego muzyka jest dla słuchacza katalizatorem dzięki któremu staje się możliwe przekroczenie czasu i przestrzeni, przeżycie piękna i odczucia harmonii ze  Wszechświatem. Ten rodzaj muzyki jest jak dotyk, który uzdrawia  ludzi, pomaga słuchaczowi oczyścić umysł i osiągnąć głęboki stan medytacji. Takiego stanu, w którym dostaje się odpowiedzi na zadane pytania. Te odpowiedzi można nazwać „Boskimi wskazówkami”.

Szczegółowy program warsztatu, koszt udziału, plany dojazdu na stronie:      http://kryon.pl/?p=1284

Informacje i terminy sesji indywidualnych:     http://kryon.pl/?p=1289

 

Organizatorzy:

Janusz Grabowski

Urszula Rutka

Kontakt: kryon@kryon.pl

Zapraszamy!

 

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!