Wykład i Ceremonia w ramach X Konwentu Wiedzy Alternatywnej 28/7/2018 g.15 i 18

Serdecznie zapraszamy osoby poszukujące inspiracji lub pomocy w tworzeniu własnego szczęścia na

 

wykład i Ceremonię Doroty Ziemby-Miłek

w ramach X Konwentu wiedzy Alternatywnej   

28 lipca 2018   

OLPI, ul. Polanki 124    w Gdańsku

 

  Moc człowieka w Nowej Energii  odbędzie się w auli  od godz. 15 do 15.50

Ceremonia Zamknięcia Karmy  w sali gimnastycznej od godz. 18 do 18.50

 

Moc człowieka w Nowej Energii – Opis: Mamy szczęście żyć w czasach, w których cywilizacja dała radę przejść przez wąskie gardło samodestrucji i weszła na wyższy poziom rozwoju samoświadomości. Na tym etapie Ziemia wraz z jej mieszkańcami przechodzi intensywną transformację. "Zło" zaciekle walczy o utrzymanie starego systemu, ale.. Nowa Energia wreszcie wspiera tych, którzy dążą do samoświadomości i kreowania zmian korzystnych dla wszystkich. 
Na wykładzie przedstawię możliwości i techniki jakie ma człowiek żyjący w obecnych czasach, które przed wstąpieniem w Nową Energię były niemożliwe do realizacji.
Kontynuacją wykładu będzie Ceremonia Zamknięcia Karmy inspirowana medytacją przeprowadzoną przez Kryona w chanellingu Lee Carrola na początku 2018 roku.

 

Ceremonia Zamknięcia Karmy – Opis: Ceremonia inspirowana medytacją przeprowadzoną przez Kryona w chanellingu Lee Carrola z początku 2018 roku. Uczestnicy łączą swoje pola energetyczne i mocą wspólnej intencji zamykają wszelkie niekorzystne wpływy z innych wcieleń, które do tej pory (czasem nawet niezauważalnie) obciążały ich w życiu codziennym. 
Ceremonię zakończy połączenie się z własnymi zapisami z kronik Akaszy, które wesprą nasze talenty i przypomną zdobyte w innych wcieleniach umiejętności.

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!