Wykład „Współczesne Metody Samouzdrawiania Świadomością” LONDYN 5 lipca 2013 6-9 p.m.

Serdecznie zapraszamy osoby poszukujące inspiracji w tworzeniu własnego szczęścia na

 

Wykład  

„WSPÓŁCZESNE METODY SAMOUZDRAWIANIA ŚWIADOMOŚCIĄ”

 LONDYN,  5 lipca 2013

w godz. 18-21

  prowadzony przez

Dorotę Ziembę-Miłek

Konsultantkę Recall Healing i Psychogenealogii
 Hipnoterapeutkę
Terapeutkę Kwantowego Uzdrawiania Hipnozą QHHT
Bioenergoterapeutkę
Praktyka SRT (Spiritual Response Therapy)

 

 

Przegląd metod samouzdrawiania ciała, umysłu i ducha. Podstawy metod alternatywnych z każdego poziomu; energetycznego, informacyjnego, duchowego i fizycznego. Wiedza i znajomość narzędzi do samodzielnego stosowania może wyzwolić z tego co wydaje się naszym przeznaczeniem i odmienić życie niewiarygodnie szybko!
 
Wykład przeznaczony jest dla osób zainteresowanych  najnowszymi odkryciami wiedzy niezależnej,  umożliwiającej samodzielne kreowanie własnego życia przy zastosowaniu tej wiedzy w połączeniu z tradycyjną medytacją, wizualizacją i metodami oddechowymi.
 

W trakcie wykładu przekażemy podstawy WIEDZY i ZASADY stosowania:

 • PSYCHOGENEALOGII – dziedziczenia nierozwiązanych konfliktów rodowych
 • RECALL HEALING / TOTALNEJ BIOLOGII – schematu powstawania chorób, odnajdowania praprzyczyn, konkretne przykłady (białaczka, alergie, nadciśnienie, zawał i inne)
 • METODY BIOLOGICZNYCH CYKLI KOMÓRKOWYCH – cykliczność traum i doświadczanych, niekorzystnych sytuacji
 • BIOLOGII PRZEKONAŃ – wg. dr. Bruce’a Liptona
 • BIOGENEALOGII
 • USUWANIA WPŁYWU TRAUM i KONFLIKTÓW RODZICÓW doświadczanych PRZED NASZYM POCZĘCIEM, w czasie naszego OKRESU PŁODOWEGO I SYTUACJI RODZINNYCH pierwszych miesięcy po narodzeniu NA CAŁE NASZE ŻYCIE – konkretne przykłady
 • UZDRAWIANIA KWANTOWEGO HIPNOZĄ QHHT – wg. metody DOLORES CANNON uzupełnione o prawa wszechistnienia
 • wpływu daty, godziny i miejsca urodzenia na naszą konstukcję psychiczną – HUMAN DESIGN
 • zamknięcie KOŁA KARMY – prawa duchowe Nowego Świata
 • stosowanie KODÓW UZDRAWIANIA
 • USUWANIE STRESU Z CODZIENNEGO ŻYCIA – 'higiena’ emocjonalna na codzień
 • NA ZAKOŃCZENIE MEDYTACJA UZDRAWIAJĄCA

 

Najnowsza wiedza i metody praktycznego jej zastosowania w życiu codziennym umożliwia każdemu poznanie różnych metod rozwoju i samoleczenia, z zakresu nauk alternatywnych, z pozoru bardzo od siebie odległych , połączonych w jedną, spójną całość.  Słuchacze zyskują podstawę do świadomego wyboru z której dziedziny zechcą skorzystać na drodze do odmiany swojego życia.

 

Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. Odczuwamy to w życiu codziennym, niezależnie czy mamy świadomość tego czy nie. Większość z nas czuje 'przyśpieszenie’, natężenie przemian w życiu osobistym oraz obserwuje przewartościowania systemów globalnych.

 

  Celem wykładu jest uświadomienie uczestnikom, że wszystko zależy od nich samych, że mają wolny wybór w osiąganiu najlepszego dla nich poziomu świadomości i sposobu kreowania rzeczywistości. Tworzeniu Siebie. Swojego życia. Swojego szczęścia i zdrowia.

  Gdy oczyścisz się z tego co od Ciebie niezależne, co do tej pory wydawało się 'niezmienialne’, nie tracisz już energii na walkę z samym sobą. Możesz ją skierować na uzdrowienie i rozwój w kierunku, który dla Ciebie jest najatrakcyjniejszy.

  Nie ma jednej Drogi Życia, jednego sprawdzonego sposobu na doświadczanie. To co jest dobre dla jednej osoby może unieszczęśliwiać drugą!

 

Na wykładzie prezentujemy metody i narzędzia służące wewnętrznej integracji. Z różnych szkół i systemów. Od praw rządzących w naszej biologii, powstających powoli poprzez tysiąclecia zależności pomiędzy naszymi doświadczeniami, a ciałem, chorobami i wypadkami 'losowymi’. Poprzez współoddziaływanie energii naszych ciał z najbliższym otoczeniem, energetyką kraju, kontynentu, Ziemi i Kosmosu. Aż po nawiązywanie kontaktu z najbardziej subtelnymi energiami.

Każdy może odnaleźć metodę, która jest dla niego najlepsza.

 

Przedstawiamy prawa i mechanizmy zachodzące pomiędzy wymiarami duchowymi, informacyjnymi, energetycznymi i fizycznymi działającymi bezstronnie w naszym życiu. Poznanie tych współzależności umożliwia uczestnikom wybór poziomu z którego będą chcieli tworzyć świadomie swoją rzeczywistość życia codziennego.

Jeśli jesteś zainteresowany zastosowaniem wiedzy w praktyce zapraszamy na warsztat

„SERCE I ROZUM W HARMONII”  Londyn 6-7 lipca 2013

Jeśli decydujesz się na terapię indywidualną już teraz zarezerwuj termin w dniach 4, 5, 8-10 lipca!

 

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować miejsce zadzwoń lub napisz:

Renata Zdziebłowska

tel.+44 758 513 6461 mail: renata.zdzieblowska@gmail.com

www.warsztaty.co.uk

 

Inwestycja w samego siebie: 

 

Zapytaj organizatorów o promocyjne ceny !

 

ZAPRASZAMY!!

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!