,,Zostań Swoim Mistrzem! Narzędzia do szybkiej poprawy swojego życia.” Sopot 3-4 grudnia 2011

,,Zostań Swoim Mistrzem! Narzędzia do szybkiej poprawy swojego życia.

a

Warsztaty    Sopot 3-4 grudnia 2011

Warsztaty odbędą się w godz. 10 – 18
Miejsce: Warsztaty odbędą się w Sopocie, ul. Armii Krajowej 68/10
 
oraz

 

Wykład     Warszawa 9 grudnia 2011

 przed warsztatami w Warszawie

 

godz. 18 Miejsce: ul. Raszyńska 22 (budynek gimnazjum )
 
 

 

 
dla osób zainteresowanych świadomą pracą w połączeniu z medytacją i stanami odmiennej świadomości, chcących doświadczyć ich działania w praktyce oraz zainteresowanych nauką jak przy pomocy prezentowanych narzędzi rozwiązać problemy oraz doświadczać spełnionego życia.
 
 
 
 

Wstępujemy w bardzo ciekawe czasy. Odczuwamy to w życiu codziennym, niezależnie czy mamy świadomość tego czy nie. Większość z nas czuje 'przyśpieszenie’, natężenie przemian w życiu osobistym oraz obserwuje przewartościowania systemów globalnych. Wsród ludzi pracujących nad sobą, otwierających się na więcej duchowości w ich życiu mocno brzmi wezwanie do jedności. Do współpracy. Do kochania siebie nawzajem i szanowania odmienności.

 

Tak samo można podejść do wszystkich swoich działań.

 

Celem warsztatu „Zostań Swoim Mistrzem!” jest uświadomienie uczestnikom, że wszystko zależy od nich samych, że mają wolny wybór w osiąganiu najlepszego dla nich poziomu świadomości i sposobu kreowania rzeczywistości.

Poprzez wykłady i wspólne praktyki prezentujemy różne metody rozwoju i samoleczenia z pozoru bardzo od siebie odległych i przeciwstawnych, łącząc je w jedną, spójną całość.

 

Najważniejsza jest intencja.

Jeśli masz odwagę poznać samego siebie dokładnie takim jakim jesteś i zaakceptujesz się w pełni razem z tymi mniej przyjemnymi stronami, to jesteś w połowie drogi do realnych zmian.

Siebie. Swojego życia. Swojego szczęścia i zdrowia.

Nie tracisz już energii. Możesz ją skierować na rozwój w kierunku, który dla Ciebie jest najatrakcyjniejszy.

Nie ma jednej Drogi Życia, jednego sprawdzonego sposobu na doświadczanie. To co jest dobre dla jednej osoby może unieszczęśliwiać drugą!

 

Na warsztatach prezentujemy metody i narzędzia służące wewnętrznej integracji. Z różnych szkół i systemów. Od praw rządzących w naszej biologii, powstających powoli poprzez tysiąclecia zależności pomiędzy naszymi doświadczeniami, a ciałem, chorobami i wypadkami 'losowymi’. Poprzez współoddziaływanie energii naszych ciał z najbliższym otoczeniem, energetyką kraju, kontynentu, Ziemi i Kosmosu. Aż po nawiązywanie kontaktu z najbardziej subtelnymi energiami.

Każdy może odnaleźć metodę, która jest dla niego najlepsza.

 

Na warsztatach przedstawiamy prawa i mechanizmy zachodzące pomiędzy wymiarami duchowymi, informacyjnymi, energetycznymi i fizycznymi działającymi bezstronnie w naszym życiu. Poznanie tych współzależności umożliwia uczestnikom wybór poziomu z którego będą chcieli tworzyć świadomie swoją rzeczywistość życia codziennego.

 

Odbędziemy kilka wspólnych praktyk, podzielimy się doświadczeniami i wnioskami. Każdy z uczestników jest ważnym, współkreującym elementem grupy.

 

W trakcie zajęć:

 

-sesja zbiorowa diagnozy karmicznej (w oparciu o nauki Siergieja Łazariewa i Marjana Ogorevca)

-seans hipnozy zbiorowej – w innowacyjnej formie bez stosowania sugestii

-podróże do świątyń z innych wymiarów (Świątynia Mądrości, Świątynia Zdrowia)

-medytacje relaksujące i wyciszające,

-INICJACJA KRYSZTAŁOWEGO WIATRU – otwieranie 5-wymiarowych meridianów w ciele, aktywacja szyszynki i otwarcie na postrzeganie wizji

 

oraz wykłady teoretyczne z zakresu podstaw:

-Recall Healing

-Biogenealogii

-Psychogenealogii

-Metody Biologicznych Cykli Komórkowych

-Hipnoterapii- w innowacyjnej formie bez stosowania sugestii posthipnotycznych i programowania podświadomości

  Zapraszamy!

 
 

 

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!