Materiały do samodzielnej pracy

 

Uwaga! Ze względu na istniejące obecnie ograniczenia wysyłka książek będzie realizowana po 25 marca 2020.

Książka „Jesteś Swoim Mistrzem!” Doroty Ziemby-Miłek jest przewodnikiem po obszernej wiedzy z zakresu nowatorskich, ale sprawdzonych w praktyce, metod, umożliwiających osiąganie szybkich rezultatów w poprawie zdrowia i jakości życia.

Zawiera opis podstaw działania, podaje szczegółowy instruktaż oraz tłumaczy kiedy i w jaki sposób warto stosować przedstawione techniki.

Autorka zachęca do samodzielnego oczyszczania niekorzystnych zapisów pozostających na co dzień poza naszą świadomością. Opisuje różnice między świadomością, a podświadomością i ukazuje, w jaki sposób możemy mieć na nie wpływ.

W trakcie lektury czytelnik otrzymuje wiele wskazówek jak samodzielnie transformować zarówno biologię naszego ciała, jak i psychikę.

To, czego doświadczasz jest rejestrowane przez Twoje zmysły i zanim wywoła konkretną reakcję jest „przepuszczane” przez zapisy w podświadomości i interpretowane w zależności od tego, co znajduje się w Twojej „bazie danych”. Te same okoliczności u jednych wywołają lęk, u drugich zachwyt, a u innych jeszcze wiele odmiennych reakcji.

Co wywołują u Ciebie? Przeczytaj i sprawdź!

W książce znajdziesz metody skutecznie usuwające zapisy w podświadomości, które są przyczyną niekorzystnych doświadczeń (chorób, niedomagań, silnych emocji i blokad). Stosując je możesz odmienić swoje życie, uzdrowić ciało, pozbyć się tego, co postrzegasz jako negatywne i przeszkadzające Ci w osiągnięciu sukcesu.

Autorka zaprasza do wyboru metody albo z tych przeznaczonych dla osób podchodzących do życia w sposób bardzo racjonalny, albo z takich, które będą odpowiadać tym, którzy postrzegają istnienie w sposób intuicyjny.

Nie narzuca trybu postępowania.

Zachęca do rozpoczęcia zmian w życiu poprzez wykorzystanie metod, które Cię przekonają i wzbudzą Twoje zaufanie.

„Jesteś Swoim Mistrzem!” otwiera drzwi do świata, w którym zaczynasz mieć realny wpływ na swoje doświadczenia. Jest przekrojem najnowszej wiedzy i codziennym przewodnikiem po metodach pracy ze świadomością i podświadomością w osiąganiu pozytywnej odmiany życia, własnego lub Twoich bliskich.

Jeśli jeszcze tego nie widzisz, przeczytaj i sprawdź co Ci przeszkadza to dostrzec i wpłyń pozytywnie na swój los!

Chcesz mieć tę książkę?     A może chcesz przesłać ją w prezencie?

Jesteś zdecydowany/a kupić? ZAMÓW u nas:

lub przez ALLEGRO:

I JUŻ ZA KILKA DNI BĘDZIESZ MIEĆ KSIĄŻKĘ W SWOICH RĘKACH

Życzymy wielu inspiracji i szybkich rezultatów!

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!