Metody

flaga GB 75

BioPsychoGenealogia

– jest bardzo prostym, ale szybkim  i skutecznym sposobem odnajdywania praprzyczyn chorób i dolegliwości odziedziczonych nieświadomie po przodkach. Na podstawie drzewa genealogicznego wybiera się 'swoją’ grupę dziedziczenia (około 30% przodków i krewnych zarówno w lini prostej, jak i pobocznych).Znajduje się wspólne doświadczenia, choroby, nierozwiązane konflikty i.. szuka się przodka od którego ciągnie się problem. Odnalezienie takiego praźródła powoduje 'wyciągnięcie’ schematu z podświadomości  na poziom świadomości, a co za tym idzie, zniwelowanie odzwierciedlania tego problemu na poziomie ciała i/lub psychiki.

 Recall Healing / Totalna Biologia

– jest metodą która pozwala na identyfikacje źródła choroby. W procesie leczenia najważniejsze jest całkowite „odprogramowanie” choroby i „przekonanie mózgu”, że ma wysyłać ponownie właściwe impulsy do organizmu. Wystarczy zadbać o psychikę, bowiem większość chorób jest wywoływana silnym stresem, który pozostawia w naszym ciele ślad w postaci tłumionych czy wypartych emocji. Mózg uruchamia wtedy „program awaryjny”- jest jak skrzynka z bezpiecznikami – jeżeli napięcie jest zbyt duże, następuje zwarcie. Choroba nie jest naszym wrogiem, lecz sprzymierzeńcem. Jeżeli niedomaga jakiś organ, to znak, że w naszej psychice ma miejsce konflikt. W takich przypadkach należy przyjrzeć się sobie „od środka”, zwracając uwagę na to, co czujemy i przeżywamy. Jeśli zrozumiemy schemat działania i dotrzemy do programującego wydarzenia, w naszej poświadomości program jest kasowany, a symptomy psycho-somatyczne ustępują.

Biogenealogia

– nauka dająca zrozumienie w jaki sposób natura w procesie wielu tysiącleci naszego istnienia wytworzyła sposoby radzenia sobie z traumami i stresem życia codziennego  w celu przetrwania. Niezależnie od naszego środowiska i cywilizowanych warunków nasze ciała i psychika realizują program przetrwania wytworzony na przełomie tysiącleci. Zrozumienie tych praw wpisujących się automatycznie do naszej podświadomości tłumaczy wiele dolegliwości, a po połączeniu tej wiedzy z wydarzeniami i odczutymi przy nich emocjami, uwalnia nas od działania podświadomych programów i ich skutków widocznych na planie fizycznym.

Terapia Uzdrawiania Kwantowego Hipnozą  [metoda Dolores Cannon QHHT] 

– jest terapią w czasie której może dojść do spontanicznych uzdrowień. W ciągu trzech godzin sesji poza uzdrawianiem, w zależności od potrzeb, można uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania, poznać misję życia oraz odmienić swoje przyzwyczajenia/nałogi. Sesja jest nagrywana na mp3, Klient po sesji otrzymuje na wskazany adres poczty elektronicznej link do ściągnięcia pliku. Na sesję dobrze jest przygotować listę pytań oraz skrócony opis symptomów chorobowych. 

Większośc klientów w czasie całego procesu zachowuje świadomość i pamięta przebieg sesji.

 

Hipnoterapia

– jest bardzo prostym i skutecznym sposobem poprawy stanu zdrowia psychicznego i fizycznego. Jest jednak jedynie narzędziem i skuteczność jego stosowania zależy od otwartości i gotowości klienta. W połączeniu z innymi metodami daje rewelacyjne efekty. Sesja polega na wprowadzeniu klienta w stan transu czyli 'ustawieniu’ naszego mózgu na częstotliwość pracy alfa i/lub theta. Nasz mózg naturalnie osiąga te stany przynajmniej dwa razy dziennie, przy zasypianiu i budzeniu się oraz w chwilach pracy twórczej, przy zamyśleniu itp. W tym stanie uzyskujemy dostęp do zasobów podświadomości, w których odnajdujemy praprzyczyny problemów. W naszym centrum nie stosujemy sugestii posthipnotycznych. Większośc klientów w czasie całego procesu zachowuje świadomość i pamięta przebieg sesji.

Hipnoza regresyjna

– pozwala dotrzeć do poprzednich wcieleń i/lub wspomnień rodzinnych. Po wejściu w stan transu hipnotycznego klient przeżywa różne zdarzenia z  poprzednich epok, jako mężczyzna i kobieta, spotyka swoich bliskich jako inne osoby i widzi sytuacje jakie wtedy pomiędzy nimi zaistniały, a które mają bezpośrednie przełożenie na obecnie przeżywane życie. Daje to głębsze zrozumienie procesu istnienia. Człowiek zaczyna rozumieć dlaczego urodził się w danej rodzinie, w warunkach i ograniczeniach jakich doświadczył w dzieciństwie, co musi zmienić w swoim życiu, aby zakończyć ten proces i zacząć odczuwać satysfakcję i radość istnienia.  Większośc klientów w czasie całego procesu zachowuje świadomość i pamięta przebieg sesji.

 

SRT (Spiritual Response Therapy)

– procesu badania zapisów podświadomości i duszy w celu odkrycia i uwolnienia ukrytych blokad naszego zdrowia, szczęścia czy rozwoju duchowego. W metodzie SRT lokalizujemy blokujące nas energie, a następnie je oczyszczamy. Usunięte bloki i programy odblokowują negatywne wzorce w podświadomości i zapisów duszy (Akaszy). W ten sposób osoba kierowana do tej pory nieharmonijnymi przekonaniami i pragnieniami staje się wolna i może żyć zgodnie ze swoim największym potencjałem duchowym. Kiedy program jest oczyszczony, cała nieharmonijna energia, którą ze sobą niósł jest zniwelowana, pozostaje tylko wiedza i mądrość zdobyta poprzez doświadczenie. Daje to możliwość realizacji swoich celów i planów życiowych .

 

Wybrane elementy z zakresu:

 

Diagnostyki Karmicznej

– proces oczyszczania zapisów podświadomości w celu odkrycia i uwolnienia ukrytych blokad emocjonalnych, które, niezależnie od naszej woli,  decydują o jakości naszego życia. Pomaga w uwolnieniu się od wielu niekorzystnych programów tworzonych przez podświadomą agresję, złość, obrazę, żal, urazę, wyparcie się miłości. 

 

 Bioenergoterapii

– procesu diagnozowania, udrażniania, uzupełniania energii, jednym słowem korygowania zaburzeń energetycznych w polu energo-informacyjnym człowieka (aurze). Istnieje siedem podstawowych warstw aurycznych, które są odpowiednikiem stanu zdrowia fizycznego i emocjonalnego człowieka. Ciało fizyczne i pole informacyjno-energetyczne nieustannie na siebie oddziałują, przenikając się wzajemnie. Silne emocje, traumy powodują zaburzenia energetyczne w aurze manifestując się w postaci chorób psychosomatycznych w ludzkim organizmie. Wszelkie choroby somatyczne i psychiczne są odzwierciedlone i widoczne w ludzkiej aurze. Bioenergoterapeuta lokalizuje zaburzenia i dokonuje korekty usuwając blokady energetyczne, co w połączeniu z odnalezieniem przyczyn danego zaburzenia na poziomie energo-informacyjnym pozwala powrócić do zdrowia.

 

Nowej Germańskiej Medycyny

  stworzona przez doktora nauk medycznych dr.Hamera nauka opierająca się na połączeniu przeżytych konfliktów i odczuć z nimi związanymi, z symptomami chorobowymi w ciele. 

 

The Journey -„ Podróży”

wiedzie nas prosto do przyczyn leżących u źródła każdego długotrwałego problemu i dostarcza nam narzędzi i technik potrzebnych, by całkowicie i ostatecznie go rozwiązać. Proces ten daje niesamowicie głębokie i trwałe rezultaty. Mijają chroniczne bóle, lęki, depresje i blokady seksualne. Problemy z poczuciem własnej wartości, żalem i złością rozwiązują się, uzależnienia znikają, a ciało zaczyna się leczyć.

 

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!