Terapie

TERAPIE INDYWIDUALNE           flaga GB 75

W pracy łączymy wiedzę z zakresu biogenealogii/Recall Healing, psychogenealogii, Biologicznych Cykli Komórkowych, bioenergoterapii, elementy ustawień rodzinnych wg.Berta Hellingera wraz z hipnoterapią, kwantowym uzdrawianiem hipnozą metodą Dolores Canon, diagnostyką karmiczną oraz technikami duchowymi takimi jak SRT (Spiritual Response Therapy) czy Theta Healing.

Przy  hipnoterapii stosujemy innowacyjną metodę wykorzystania stanu świadomości, w której nie korzysta się z sugestii posthipnotycznych i z programowania podświadomości. Stosujemy hipnozę regresywną, reinkarnacyjną i progresywną w zależności od potrzeb indywidualnych.

Przy biopsychogenealogii pracujemy nad drzewem genealogicznym rodziny klienta, odszukując schematy zachowań odziedziczone po przodkach. Znalezienie i uświadomienie sobie odziedziczonych programów, 'wyciągnięcie" ich z poziomu podświadomości  na poziom świadomy może spowodować natychmiastowe, pozytywne zmiany. Wiedza po których przodkach dziedziczymy ułatwia i przyspiesza pracę na sesji, jak i przy własnych poszukiwaniach praprzyczyn naszych problemów.

WSZYSTKIE WYKŁADY kliknij tutaj

Dla każdego klienta dobieramy sposób przeprowadzania terapii i razem z nim pracujemy nad usunięciem praprzyczyn problemu. Stosowane metody zależą od gotowości i poziomu świadomości osoby zgłaszającej się do naszego centrum. Każda terapia jest niepowtarzalna jako, że każdy człowiek jest unikalny, ma swoją historię, zestaw przekonań i własny sposób myślenia.

Szczegółowy opis metod w zakładce "Metody"

Spotkania indywidualne jedynie po uzgodnieniu i potwierdzeniu terminu.

Na odległość przeprowadzamy sesje Totalnej Biologii/Recall Healing w połączeniu z Biopsychogenealogią (rozmowa przez Skype lub telefon)  oraz  SRT (Spiritual Response Therapy) –  badania zapisów podświadomości i duszy w celu odkrycia i uwolnienia ukrytych blokad naszego zdrowia, szczęścia czy rozwoju duchowego. Lokalizujemy blokujące nas energie, a następnie je oczyszczamy. Usunięte bloki i programy usuwają negatywne wzorce w podświadomości i zapisach duszy. W ten sposób osoba kierowana do tej pory nieharmonijnymi przekonaniami i pragnieniami staje się wolna i może żyć zgodnie ze swoim największym potencjałem duchowym. Kiedy program jest oczyszczony, znika cała nieharmonijna energia, którą ze sobą niósł.  Daje to możliwość realizacji celów i planów życiowych .

 

Przestrzegamy poniższych zasad:

-klient jest gotowy do współpracy,

-wyraża zgodę na zaproponowaną metodę,

-praca polega na odszukiwaniu i usuwaniu praprzyczyn problemów i chorób,

-klient nie przerywa oficjalnego leczenia medycznego.

 

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!