Ciało – Dolegliwości

CHOROBY    NIEDOMAGANIA   DYSFUNKCJE 

CHOROBY „NIEULECZALNE”     CHOROBY  WRODZONE      

BÓLE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA

NADWAGA            OTYŁOŚĆ          ANOREKSJA          BULIMIA    

ALERGIE      ASTMA     KATAR SIENNY     ZMIANYSKÓRNE      EGZEMA    

i inne      

W przyrodzie nie ma przypadków.. jeśli dochodzi do zmian na poziomie ciała to… musi być jakaś przyczyna!

Nie zajmujemy się diagnostyką, to pozostawiamy lekarzom, nas interesują odczuwane symptomy i fakt jakie znaczenie dana choroba odgrywa w naszym życiu..  To, że nasz organizm wychwytuje z otoczenia konkretny wirus, bakterię czy grzyb to dla nas już rezultat, nie przyczyna choroby.

Część naszych niedomagań dziedziczymy po przodkach – problemy, których oni nie dali rady rozwiązać, które czasami ciągną się przez całe pokolenia, mają swoje praprzyczyny.. Na spotkaniu poszukujemy właśnie takich przyczyn w naszych doświadczeniach zyciowych oraz w historiach rodzinnych…

Nawet jeśli nie pamiętamy, czy wręcz nie znamy naszych przodków, to.. mamy dostępny największy bank danych jaki każdy człowiek zawsze nosi ze sobą – jego podświadomość. Tu zapisane są wszystkie informacje; zarejestrowana jest każda sekunda naszego życia, zapisane są historie rodzinne, wspomnienia przeszłych żyć..

Jak pracujemy?

Jeśli często lub długotrwale odczuwasz negatywne emocje, uczucia lub nastroje, po jakimś czasie ten problem 'przejmuje na siebie ciało.. Na spotkaniu dookreślamy co na chwilę obecną jest najbardziej uciążliwe lub niekorzystne i zajmujemy się odszukaniem przyczyn danego niedomagania; schematów życiowych, świadomie pamiętanych wydarzeń, które potencjalnie mogą być przyczyną negatywnych emocji, a następnie schorzeń, poszukujemy przyczyn na poziomie podświadomym.

Klient razem z terapeutą wybiera najbardziej odpowiadającą mu metodę. Czasem to, co ujawnia się z podświadomości logicznie nie ma związku z tym czego doświadczamy w życiu, ale.. odnalezienie i oczyszczenie zablokowanych w pozornie niezwiązanych wydarzeniach, emocji po prostu działa!

To co dla nas najważniejsze to osiągnąć poprawę poprzez całkowite wyeliminowanie tych doznań z naszego życia codziennego.

W „MIKO – Terapie i Rozwój” pracujemy na poziomach energetycznych, informacyjnych i duchowych. Nie narzucamy naszego sposobu myślenia, nigdy nie zalecamy zaprzestania wizyt u lekarzy, czy odstawienia leków. Uważamy, że mądre łączenie metod daje najszybsze rezultaty.

a

Stosujemy (odpowiednio do potrzeb i w uzgodnieniu z klientem) uzdrawianie kwantowe, hipnoterapię, hipnozę regresyjną, diagnostykę karmiczną, elementy ustawień Hellingerowskich, psychogenealogię, biogenealogię, Recall Healing/Totalną Biologię, metodę Biologicznych Cykli Komórkowych, bioenergoterapię, Theta Healing, różnorodne techniki duchowe, prowadzoną medytację, wizualizacje.

Dzielimy się naszą wiedzą, umiejętnościami i technikami z klientem, który wybiera dla siebie to co najbardziej mu odpowiada i co daje w jego przypadku najszybsze rezultaty. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów zobacz:  METODY.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, dowiedzieć się jak wygląda terapia

  lub po prostu zarezerwować miejsce  

NAPISZ    info@mikorozwoj.eu

Zapraszamy!!

    

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!