Nałogi

NAŁOGI     UZALEŻNIENIA      

 

W przyrodzie nie ma przypadków.. jeśli U KOGOŚ POJAWIA SIĘ TENDENCJA DO tzw. nadużywania alkoholu, narkotyków, marihuany, środków pobudzających, do palenia czy hazardu to znaczy, że jego podświadomość… uzupałnia jakiś BRAK  i musi być tego jakaś przyczyna! 

Bardzo łatwo zepchnąć wszystko na 'słabą wolę’, na pochodzenie, na złe wzorce itd..

Nie zajmujemy się diagnostyką, to pozostawiamy lekarzom, nas interesują odczuwane symptomy i fakt jaki brak nasza podświadomość uzupełnia poprzez sięganie po daną używkę. Nic nie zakazujemy. Jedyny warunek wzięcia udziału w terapii jest taki, aby ktoś pojawił się na spotkaniu 'czysty’. Wpływ różnych używek zaburza pracę podświadomości i praca w takim stanie nie ma sensu..

Część naszych niedomagań dziedziczymy też po przodkach – problemy, których oni nie dali rady rozwiązać, które czasami ciągną się przez całe pokolenia mają swoje prapraprzyczyny.. Na spotkaniu poszukujemy właśnie takich przyczyn w naszych doświadczeniach życiowych oraz w historiach rodzinnych…Nałogi kolko

Nawet jeśli nie pamiętamy, czy wręcz nie znamy naszych przodków, to.. mamy dostępny największy bank danych jaki każdy człowiek zawsze nosi ze sobą – jego podświadomość. Tu zapisane są wszystkie informacje; zarejestrowana jest każda sekunda naszego życia, zapisane są historie rodzinne, wspomnienia przeszłych żyć..

 

Jak pracujemy?

Na spotkaniu dookreślamy co na chwilę obecną jest najbardziej uciążliwe lub niekorzystne i zajmujemy się odszukaniem przyczyn danego niedomagania; schematów życiowych, świadomie pamiętanych wydarzeń, które potencjalnie mogą być przyczyną negatywnych emocji, a następnie przyczyną uzależnienia oraz poszukujemy przyczyn na poziomie podświadomym.

Klient razem z terapeutą wybiera najbardziej odpowiadającą mu metodę. Czasem to, co ujawnia się z podświadomości logicznie nie ma związku z tym czego doświadczamy w życiu, ale.. odnalezienie i oczyszczenie zablokowanych w pozornie niezwiązanych wydarzeniach, emocji po prostu działa!

To co dla nas najważniejsze to osiągnąć poprawę poprzez całkowite wyeliminowanie przyczyn, a co za tym idzie uzależnienia z naszego życia codziennego.

 

W „MIKO Rozwój” pracujemy na poziomach energetycznych, informacyjnych i duchowych. Nie narzucamy naszego sposobu myślenia, nigdy nie zalecamy zaprzestania wizyt u lekarzy, czy odstawienia leków. Uważamy, że mądre łączenie metod daje najszybsze rezultaty.

a

Stosujemy (odpowiednio do potrzeb i w uzgodnieniu z klientem) uzdrawianie kwantowe, hipnoterapię, hipnozę regresyjną, diagnostykę karmiczną, elementy ustawień Hellingerowskich, psychogenealogię, biogenealogię, Recall Healing/Totalną Biologię, metodę Biologicznych Cykli Komórkowych, bioenergoterapię, Theta Healing, różnorodne techniki duchowe, prowadzoną medytację, wizualizacje.

Dzielimy się naszą wiedzą, umiejętnościami i technikami z klientem, który wybiera dla siebie to co najbardziej mu odpowiada i co daje w jego przypadku najszybsze rezultaty. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów zobacz:  METODY.

 

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, dowiedzieć się jak wygląda terapia

  lub po prostu zarezerwować miejsce  

NAPISZ    info@mikorozwoj.eu

 

Zapraszamy!!      

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!