Terapie na odległość

 Dla osób które chciałyby skorzystać z jednej z metod

1/ przez Skype'a lub telefon:

Recall Healing / Totalna Biologia 

najważniejsze jest całkowite „odprogramowanie” choroby i „przekonanie mózgu”, że ma wysyłać ponownie właściwe impulsy do organizmu. Wystarczy zadbać o psychikę, bowiem większość chorób jest wywoływana silnym stresem, który pozostawia w naszym ciele ślad w postaci tłumionych czy wypartych emocji. Mózg uruchamia wtedy „program awaryjny”- jest jak skrzynka z bezpiecznikami – jeżeli napięcie jest zbyt duże, następuje zwarcie. Choroba nie jest naszym wrogiem, lecz sprzymierzeńcem. Jeżeli niedomaga jakiś organ, to znak, że w naszej psychice ma miejsce konflikt. W takich przypadkach należy przyjrzeć się sobie „od środka”, zwracając uwagę na to, co czujemy i przeżywamy. Jeśli zrozumiemy schemat działania i dotrzemy do programującego wydarzenia, w naszej poświadomości program jest kasowany, a symptomy psycho-somatyczne ustępują.

BioPsychoGenealogia

 szybki  i skuteczny sposób odnajdywania praprzyczyn chorób i dolegliwości odziedziczonych nieświadomie po przodkach. Na podstawie drzewa genealogicznego wybiera się ‚swoją’ grupę dziedziczenia (około 30% przodków i krewnych zarówno w lini prostej, jak i pobocznych

 

 

2/ przy ustaleniu szczegółów mailem 

SRT (Spiritual Response Therapy)

badanie zapisów podświadomości i duszy w celu odkrycia i uwolnienia ukrytych blokad naszego zdrowia, szczęścia czy rozwoju duchowego. Lokalizujemy blokujące nas energie, a następnie je oczyszczamy. Usunięte bloki i programy usuwają negatywne wzorce w podświadomości i zapisach duszy. W ten sposób osoba kierowana do tej pory nieharmonijnymi przekonaniami i pragnieniami staje się wolna i może żyć zgodnie ze swoim największym potencjałem duchowym. Kiedy program jest oczyszczony, znika cała nieharmonijna energia, którą ze sobą niósł.  Daje to możliwość realizacji celów i planów życiowych.

Czyszczenie odbywa się bez udziału osobistego. Po wykonanej pracy osoba dostaje mail z informacją, co zostało oczyszczone (+ ewentualne, przekazane zalecenia).

 

Terapie na odległośc – zamówienie i realizacja:

– zamówić terapię należy mailem info@mikorozwoj.eu

– następnie należy ustaloną kwotę wpłacić na wskazane konto

– w ustalonym terminie zadzwonić przez SKYPE lub pod wskazany telefon (w przypadku SRT – w ciągu kilku dni otrzymuje się maila).

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!