Oczyszczanie zapisów SRT

SRT (Spiritual Response Therapy)

badanie zapisów podświadomości i duszy w celu odkrycia i uwolnienia ukrytych blokad naszego zdrowia, szczęścia czy rozwoju duchowego. Lokalizujemy blokujące nas energie, a następnie je oczyszczamy. Usunięte bloki i programy usuwają negatywne wzorce w podświadomości i zapisach duszy. W ten sposób osoba kierowana do tej pory nieharmonijnymi przekonaniami i pragnieniami staje się wolna i może żyć zgodnie ze swoim największym potencjałem duchowym. Kiedy program jest oczyszczony, znika cała nieharmonijna energia, którą ze sobą niósł.  Daje to możliwość realizacji celów i planów życiowych.

Czyszczenie odbywa się bez udziału osobistego. Po wykonanej pracy osoba dostaje mail z informacją, co zostało oczyszczone (+ ewentualne, przekazane zalecenia).

SRT polega na czyszczeniu różnych zaszłości z tego życia i innych wcieleń, przeprowadzania czyszczenia energetycznego, zdejmowaniu blokad, usuwaniu klątw, złożonych przyrzeczeń z poprzedn

ich wcieleń (np.śluby czystości czy ubóstwa…) itp.

Osoba decydująca się na tą terapie przysyła mail w którym zapisuje generalną intencję i podaje listę osób z którą łączyły ją lub łączą jakieś negatywne doświadczenia. 

Po czyszczeniu przesylam maila z ogolna informacja co bylo czyszczone i przekazuje ewentualne wskazania i zalecenia (czasem sa takie przekazy)

Przeprowadzenie takiego czyszczenia dla 1 osoby to praca 2-4h.

 

Terapie na odległość – zamówienie i realizacja:

– zamówić terapię należy korzystając z przycisku „Wstępna Rezerwacja” lub bezpośrednio  mailem info@mikorozwoj.eu

– następnie należy ustaloną kwotę wpłacić na wskazane konto

–  w ciągu kilku dni otrzymuje się maila).

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!