Związki / Samoocena

PROBLEMY W ZWIĄZKACH      

NISKA SAMOOCENA       OSAMOTNIENIE     NIEŚMIAŁOŚĆ

POSZUKIWANIE  SENSU  ŻYCIA         BRAK SATYSFAKCJI

 

Jeśli czujemy, że życie mogłoby być lepsze, że jest nam zbyt ciężko, że gdyby tylko …

on, czy ona byli trochę bardziej…, albo

gdybym nie był taki nieśmiały, albo

gdybym tylko nie była taka samotna..  albo

gdybym tylko wiedziała co powinnam robić w życiu.. albo

gdybym tylko czuł jakiś sens…

 

To znaczy, że…gdzieś w Tobie leży ukryta przyczyna tych odczuć, a to powoduje, że doświadczasz tego w swoim życiu!

Więc?

Warto poszukać przyczyny!  Wszystko ma przyczynę.. Nic się nie dzieje przypadkiem!

Nawet jeśli nam się wydaje, że to ktoś lub coś to powoduje, jak skupimy sie na sobie i zajmiemy się tym co w nas 'przyciąga’ do naszego życia takie doświadczenia, będziemy wolni!!  Warto wziąć się za zmiany! Ile można cierpieć??

Na terapiach koncentrujemy się  na odnalezieniu podświadomych przyczyn doświadczania nieudanych związków, toksycznych relacji rodzinnych, poczucia niespełnienia, zawodów, urazów i cierpienia w każdego typu relacjach: partnerskich, rodzinnych i zawodowych, a następnie na usunięciu podświadomych schematów i blokad, transformowaniu i uzdrowiemiu niekorzystnych programów, a co za tym idzie stworzeniu solidnego gruntu do budowania korzystnych dla nas relacji

Sprawdzamy też historie rodzinne; część naszych niedomagań dziedziczymy po przodkach – problemy, których oni nie dali rady rozwiązać, które czasami ciągną się przez całe pokolenia, mają swoje praprzyczyny.. Na spotkaniu poszukujemy właśnie takich przyczyn w naszych doświadczeniach zyciowych oraz w historiach rodzinnych…

Nawet jeśli nie pamiętamy, czy wręcz nie znamy naszych przodków, to.. mamy dostępny największy bank danych jaki każdy człowiek zawsze nosi ze sobą – jego podświadomość. Tu zapisane są wszystkie informacje; zarejestrowana jest każda sekunda naszego życia, zapisane są historie rodzinne, wspomnienia przeszłych żyć..

 

Jak pracujemy?

Jeśli często lub długotrwale odczuwasz negatywne emocje, uczucia lub nastroje, na spotkaniu dookreślamy co na chwilę obecną jest najbardziej uciążliwe lub niekorzystne i zajmujemy się odszukaniem schematów życiowych, świadomie pamiętanych wydarzeń, które potencjalnie mogą być przyzyną negatywnych emocji, a następnie poszukujemy przyczyn na poziomie podświadomym.

Klient razem z terapeutą wybiera najbardziej odpowiadającą mu metodę. Czasem to, co ujawnia się z podświadomości logicznie nie ma związku z tym czego doświadczamy w życiu, ale.. odnalezienie i oczyszczenie zablokowanych w pozornie niezwiązanych wydarzeniach, emocji po prostu działa!

To co dla nas najważniejsze to osiągnąć poprawę poprzez całkowite wyeliminowanie tych doznań z naszego zycia codziennego.

 

W „MIKO Rozwój” pracujemy na poziomach energetycznych, informacyjnych i duchowych. Nie narzucamy naszego sposobu myślenia, nigdy nie zalecamy zaprzestania wizyt u lekarzy, czy odstawienia leków. Uważamy, że mądre łączenie metod daje najszybsze rezultaty.

a

Stosujemy (odpowiednio do potrzeb i w uzgodnieniu z klientem) uzdrawianie kwantowe, hipnoterapię, hipnozę regresyjną, diagnostykę karmiczną, elementy ustawień Hellingerowskich, psychogenealogię, biogenealogię, Recall Healing/Totalną Biologię, metodę Biologicznych Cykli Komórkowych, bioenergoterapię, Theta Healing, różnorodne techniki duchowe, prowadzoną medytację, wizualizacje.

Dzielimy się naszą wiedzą, umiejętnościami i technikami z klientem, który wybiera dla siebie to co najbardziej mu odpowiada i co daje w jego przypadku najszybsze rezultaty. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów zobacz:  METODY.

 

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, dowiedzieć się jak wygląda terapia

  lub po prostu zarezerwować miejsce  

NAPISZ   info@mikorozwoj.eu

 

Zapraszamy!!

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!