Zamówienie – krok 1 z 2

Zamawianie książki „Jesteś Swoim Mistrzem!” Doroty Ziemby-Miłek

ZAMÓWIENIE :

1. Wypełnij dokładnie poniższy formularz i wyślij go (klikając w przycisk „Wyślij”)

2. Zapłać za książkę i transport.

Po wysłaniu formularza zobaczysz na stronie potwierdzenie złożenia zamówienia oraz otrzymasz od „MIKO – ZAMÓWIENIA” mail  zawierający dane wprowadzone w formularzu. Jeśli w zamówieniu zauważysz jakiś błąd, niezwłocznie napisz sprostowanie wysyłając je w odpowiedzi mailem zwrotnym.

Brak otrzymania maila potwierdzającego oznacza, że zamówienie nie zostało złożone (sprawdź czy mail nie jest w spamie).

KROK 1 z 2   –    WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA: 

np. nazwa firmy, inne imie i nazwisko niz dane zamawiającego itp
Jeśli trwa aktualnie akcja promocyjna, wpisz odpowiednie hasło.
UWAGA! DO CENY KSIĄŻKI NALEŻY DODAĆ KOSZT TRANSPORTU. Koszt transportu większej ilości egzemplarzy zależy od ciężaru sumarycznego zamawianych książek i ustalany jest indywidualnie. W celu ustalenia szczegółów napisz info@mikorozwoj.eu
UWAGA: ** Koszt transportu większej ilości egzemplarzy zależy od ciężaru sumarycznego zamawianych książek i ustalany jest indywidualnie. W celu ustalenia szczegółów napisz info@mikorozwoj.eu
Kiedy potwierdzisz subskrypcje mailem aktywującym bedziesz otrzymywać newslettery tylko z wybranych list. / Polityka Prywatności jest dostepna na stronie: http://mikorozwoj.eu/kontakt/polityka-prywatnosci/ W każdej chwili możesz zmienić wybrane listy na stronie http://mikorozwoj.eu/kontakt/zmiana-subskrybowanych-list-mailingowych/, zweryfikować lub zaktualizować swoje dane: http://mikorozwoj.eu/kontakt/zmiana-danych/, wypisać sie z newslettera: http://mikorozwoj.eu/kontakt/wypis-z-newslettera-miko/
* zgodnie z RODO – Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanej dalej "Ustawą"), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MIKO Rozwój - Warsztaty i Wykłady / MIKO Development - Workshops & Lectures, w celach realizacji związanych z prowadzoną działalnością w zakresie realizacji zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne, a Klientowi zgodnie z Ustawą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
*Polityka Prywatności znajduje sie na stronie: http://mikorozwoj.eu/kontakt/polityka-prywatnosci/ Możesz też zapoznać sie z jej treścią klikając na link do Polityki Prywatności w bocznym menu.
Tu możesz wpisać dodatkowe informacje dotyczące przesyłki, specjalnego opakowania (istnieje możliwość opakowania książki na prezent), dołączenia kartki z życzeniami itp.
Możesz otrzymać fakturę za dokonany zakup w kwocie brutto (w GBP z podaniem wartości w PLN obliczonej według średniego kursu z dnia zakupu NBP) wystawioną przez firmę MIKO – Therapies & Development. Nie jesteśmy płatnikami VAT.
UWAGA: Jeśli po kliknieciu w przycisk "WYŚLIJ" nie pokazuje sie zielony ekran potwierdzający wysłanie, to znaczy, że któreś z pól zostało wypełnione nieprawidłowo. Uzupełnij lub popraw wskazane pole i spróbuj ponownie. Po prawidłowym wypełnieniu i klinieciu w przycisk "WYŚLIJ" pojawi sie napis "WYSYŁAM... PROSZE CZEKAC", a nastepnie zobaczysz zielone okno potwierdzające nadanie wiadomości. Jednocześnie na Twój adres mailowy zostanie wysłany mail zawierający dane przesłane w formularzu (w razie braku sprawdź w spamie).
W momencie kiedy wypełnisz poprawnie formularz i klikniesz w przycisk „Wyślij” na stronie pokazuje się potwierdzenie zamówienia oraz wysyłane są automatycznie 2 maile:
     – jeden do zamawiającego, potwierdzający złożenie zamówienia, 
     – drugi do nas informujący o nowym zamówieniu, zawierający wymagane dane oraz potwierdzenie zgody na przetwarzanie danych w celu realizacji zamówienia. [Na wszelki wypadek warto sprawdzić czy potwierdzenie nie jest w spamie.]
Brak otrzymania w ciągu kilku minut maila potwierdzającego złożenie zamówienia oznacza, że zamówienie nie zostało złożone. 
W takim przypadku należy sprawdzić czy wszystkie wymagane pola zostały wypełnione, uzupełnić lub poprawić dane i powtórnie kliknąć w przycisk „Wyślij”.

Po wpłynięciu odpowiedniej kwoty na jedno z naszych kont, przesyłka zostanie wysłana do odbiorcy i na adres podany w formularzu w ciągu 3 dni roboczych .

Przejdź do płatności  

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!