O NAS

Wierzymy, że każdy może znaleźć praprzyczyny swoich problemów, usunąć je i nauczyć się jak w życiu codziennym radzić sobie z przeciwnościami w taki sposób, aby żyć w szczęściu i spełnieniu.

Prowadzimy w kraju i za granicą warsztaty i wykłady ułatwiające uczestnikom znaleźć przyczyny niedomagań, zrozumieć dlaczego doświadczają niekorzystnych sytuacji, dlaczego cierpią, a co najważniejsze.. zmienić to!

Wielu naszym klientom życie odmieniło się na lepsze, czasem wręcz nabrało zupełnie nowej jakości..
Zbieramy pisemne relacje naszych klientów i udostępniamy je w zakładce
„OPINIE”.

Obecnie w ramach działania firmy „MIKO – Terapie i Rozwój” skupiamy się przede wszystkim na propagowaniu wiedzy i umiejętności do samouzdrawiania i samodzielnej poprawy jakości życia. W tym celu prowadzimy terapie, warsztaty i wykłady.

Dorota Ziemba-Miłek w lipcu 2017 wydała również książkę pod tytułem „Jesteś Swoim Mistrzem!”. Jest to poradnik opisujący metody i techniki do samodzielnej pracy.

„Jesteś Swoim Mistrzem!” otwiera drzwi do świata, w którym można zacząć mieć realny wpływ na swoje doświadczenia. Jest przekrojem najnowszej wiedzy i codziennym przewodnikiem po metodach pracy ze świadomością i podświadomością w osiąganiu pozytywnej odmiany życia, własnego lub swoich bliskich.

„Pani Doroto Dziękuję za to ze mogłam przeczytać Pani książkę Sporo zmieniła w moim nastawieniu do samej siebie Czuję zmiany i dalej zagłębiam się.” napisała ostatnio jedna z czytelniczek. Dziękujemy! ​

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej książce albo ją kupić  kliknij tutaj 

Jeśli chciałbyś coś zmienić w swoim życiu, ale jeszcze nie wiesz jak.. zapisz się na warsztaty, przyjdź na wykład albo popracyj samodzielnie z książką!

Zawsze też możesz do nas ZADZWONIĆ lub NAPISAĆ!! Zapraszamy!

Firma działa pod nazwami:

„MIKO – Terapie i Rozwój”

oraz 

„MIKO DEVELOPMENT – Workshops & Lecturers”  .

 

 

 

 

Oficjalne dane firmy znajdziesz w zakładce KONTAKT

 

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!