Dorota Ziemba-Miłek – o sobie i powstaniu MIKO

2011/01 w przerwie warsztatówDorota Ziemba-Miłek:

Fakty z mojego życia czyli jak stałam się terapeutą:

 Z wykształcenia akademickiego jestem magistrem inżynierem Mechatroniki i Mechaniki Precyzyjnej. Studiowałam na Politechnice Warszawskiej. Już w trakcie studiów, jako, że znam język angielski i francuski rozpoczęłam pracę w jednej z większych na świecie, korporacji międzynarodowej. Po kilku latach pracy zdecydowałam się na studia podyplomowe i w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej ukończyłam tzw. studia MBA. Jako, że studiowałam w języku francuskim po obronie dyplomu otrzymałam tytuł Master Haute Etudes Commercial.

 Kilkanaście lat pracowałam w korporacjach międzynarodowych, dużo jeżdżąc po świecie.

Dorota Ziemba-Milek

 Spośród koleżanek i kolegów w pracy wyróżniałam się jednak swoimi zainteresowaniami. Odkąd pamiętam byłam zafascynowana nieodkrytymi możliwościami ludzkiego mózgu, niewytłumaczalnymi zjawiskami, alternatywną medycyną, doświadczeniami z pogranicza śmierci.

Pochłaniałam książki na ten temat, pisma i wszelką dostępną literaturę.

'Przypadkiem' trafiłam na pierwsze wydanie „Nieznanego Świata' i od tamtej pory jestem jego stałym czytelnikiem.. Czytałam też tematyczną literaturę z 'drugiego obiegu'. Do dziś mam kilka wydań takich książek powielanych na domowych drukarenkach 🙂

Chodziłam na wykłady „Nieznanego Świata”, festiwale wiedzy ezoterycznej, targi..

 

Z czasem zaczęłam brać udział również  i w warsztatach. Przełomowym momentem ( o czym jeszcze wtedy nie wiedziałam 🙂 ) było wzięcie udziału w otwartym wykładzie, a następnie w warsztatach Recall Healing. Uświadomienie sobie, że w biologii nie ma 'przypadkowego namnażania komórek', że każda choroba, dolegliwość czy przypadek 'losowy' wynikają z tego co mamy w podświadomości, że niektóre symptomy choroby rozpoznawane jako rak są już objawem samoleczenia organizmu… To było wyzwolenie! To było coś czego szukałam!

2011/01 Warsztaty Recall Healing 3 Gilbert, Marie-Ginette i Dorota - dyskusja :)

 Studiowałam pilnie, poszerzając swoją wiedzę o dodatkowe dziedziny, pomagając najpierw swojej rodzinie i przyjaciołom, później znajomym i znajomym znajomych. Czasu zaczęło mi braknąć na.. pracę 🙂 I w końcu nadszedł dzień kiedy dotarło do mnie, że… marnuję czas w biznesie kiedy jest tylu ludzi potrzebujących pomocy i rady!!!

 Nie mogę powiedzieć, że była to łatwa decyzja.. Zrezygnować z dobrze płatnej pracy na tzw.  szczeblu kierowniczym, ze służbowego samochodu, okrągłej sumki co miesiąc na koncie…  na rzecz prowadzenia alternatywnych terapii?

 Na szczęście podjęłam tą decyzję i… obecnie jej owocem  jest  "MIKO – Terapie i Rozwój"!

Teraz po kilku latach pracy terapeutycznej mogę powiedzieć, że każdego dnia cieszę się z odwagi i determinacji którą się wykazałam i  jestem spokojna, że odkryłam w pełni swoje powołanie. Jest nim dzielenie się wiedzą, wspomaganie ludzi w procesie zmian i nauczanie  jak się wyzwolić z narzuconych dogmatów, aby odkryć samego siebie i żyć szczęśliwie.

Stosowane przeze mnie techniki i oparte na nich metody do samodzielnej pracy zapisałam w postaci książki "Jesteś Swoim Mistrzem!", wydanej latem 2017roku. Więcej informacji na temat książki tutaj

Obecnie przede wszystkim prowadzę warsztaty i wykłady w ramach MIKO Rozwój – Warsztaty i Wykłady.

 

 

 Moje WYWIADY i WYKŁADY  można zobaczyć TUTAJ 🙂

 Zdobyte certyfikaty, doświadczenia możesz obejrzeć TUTAJ 🙂

  

Pozdrawiam serdecznie i życzę Zdrowia, Szczęścia i Samospełnienia.

 Dorota Ziemba-Miłek      

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!