Zapis do newslettera

Chcesz być na bieżąco? 

Jesli masz jakieś problemy z zapisaniem się do Newslettera MIKO w bocznym menu możesz zapisać się za pomocą poniższego formularza: 

* zgodnie z RODO – Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanej dalej "Ustawą"), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MIKO Rozwój - Warsztaty i Wykłady / MIKO Development - Workshops & Lectures, w celach realizacji związanych z prowadzoną działalnością w zakresie realizacji zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne, a Klientowi zgodnie z Ustawą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Link do Polityki Prywatności znajduje sie w bocznym menu. Można również wejść bezpośrednio na strone: http://mikorozwoj.eu/kontakt/polityka-prywatnosci/
UWAGA: Jeśli po kliknieciu w przycisk "WYŚLIJ" nie pokazuje sie zielony ekran potwierdzający wysłanie, to znaczy, że któreś z pól zostało wypełnione nieprawidłowo. Uzupełnij lub popraw wskazane pole i spróbuj ponownie. Po prawidłowym wypełnieniu i klinieciu w przycisk "WYŚLIJ" pojawi sie napis "WYSYŁAM... PROSZE CZEKAC", a nastepnie zobaczysz zielone okno potwierdzające nadanie wiadomości. Jednocześnie na Twój adres mailowy zostanie wysłany mail zawierający dane przesłane w formularzu (w razie braku sprawdź w spamie).

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!