Justyna 27/08/2012

 

 

…Długo zwlekałam by poddać się hipnozie, regresji i czekałam aż spotkam odpowiednią osobę, u której poddam się tym zjawiskom.
Spotkałam na swej drodze Dorotkę i od razu poczułam, że to jest odpowiednia osoba, której można zaufać i poddać się takiej sesji.
Sesja regresingowa u Doroty była fantastycznym przeżyciem. Dość głęboko weszłam w trans, ale cały czas byłam świadoma tego co się dzieje.

 
Podczas sesji dużo rzeczy się uwolniło jak i wiele rzeczy zrozumiałam,m.in. relacje w mojej rodzinie. Było to dla mnie dużym przeżyciem, pojawiły się łzy, emocje i dużo zrozumienia dla pewnych zachowań. Po sesji czułam się lekko i przyjemnie. Wyszłam z uśmiechem i pod ogromnym wrażeniem…ile rzeczy się pojawiło i uwolniło. Po sesji zmieniły się pewne schematy i wzorce zachowań, zmieniło się także zachowanie (na bardziej pozytywne) osób z mojego otoczenia. Podsumowując: ogromna wiedza, fachowość i uczciwość – to główne cechy Dorotki, która jest ciepłą i cudowna osoba, godna polecenia i zaufania! Chętnie wybiorę się na kolejne sesje. Naprawdę warto!
 
Justyna

27 sierpnia 2012

 

CHCESZ POZNAĆ WIĘCEJ OPINII?

Przejdź do NASTĘPNEJ opinii                             Przejdź do POPRZEDNIEJ opinii    

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!