Karolina 20/08/2013

ODKRYCIE ŻYCIA DLA WTAJEMNICZONYCH

Zaczynając od ogółu, po spotkaniu z Dorotką wydaje mi się(a raczej po prostu tak jest), że wkroczyłam na  ścieżkę nowej jakości życia!:) poznałam „tajemnicę” bezstresowej egzystencji. Nie mogę jeszcze do końca poradzić sobie ( w kontekście ogarnięcia umysłem) z przemyśleniem, że mamy wpływ właściwie na wszystko, co się z nami dzieje. Ciężkie choroby tracą na ciężkości, a medycyna i lekarze mogliby nie istnieć, gdyby świat uwierzył w stosowane przez Dorotę i nielicznych metody.

Wiem, że na wyobraźnie bardziej od ogólnych frazesów działają konkrety, opiszę krótko  swój przypadek. Do Doroty trafiłam przez, a właściwie dzięki  zaparciom.

Towarzyszyły mi od zawsze, ale tym razem problem stał się na tyle poważny, że postanowiłam sięgnąć po  każdą możliwą metodę. Podczas wizyty okazało się, że „od zawsze” można sprowadzić do danego momentu w życiu. Przy okazji głównego problemu, rozwiązanych zostało  kilka innych, drobniejszych spraw, które przeszkadzały, ale nie były inwazyjne na tyle, żeby poruszać „niebo i ziemię” w celu ich likwidacji, np. trądzik, cellulit, wirus opryszczki. Podczas jednego spotkania udało się rozwiązać główny problem – zaparcia znikły następnego dnia (poprzedzał to sen zwiastujący ten „cud”)i problemy poboczne, których nawet nie miałam na celu rozwiązywać, a ich zniknięcie bardzo ułatwiło funkcjonowanie. Przede wszystkim jednak wyposażona zostałam w  nowy światopogląd, który na pewno będzie towarzyszył mi do końca życia i uczyni je przyjemniejszym.

Dziękuję i polecam,

Karolina, 20 sierpnia 2013

 

CHCESZ POZNAĆ WIĘCEJ OPINII?

Przejdź do NASTĘPNEJ opinii                             Przejdź do POPRZEDNIEJ opinii     

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!