Maya 03/03/2020

Książkę „Jesteś swoim mistrzem!”, przeczytałam trzy razy w przeciągu trzech lat. Odegrała w moim życiu, bardzo ważną funkcje, dzięki niej zmieniłam kilka scenariuszy mojego życia. Czytałam ją za każdym razem będąc już inną osobą na ścieżce samorozwoju. Za każdym razem już bardziej świadomie podchodziłam do lektury. Każde kolejne czytanie dostarczało mi kolejnych wskazówek, które tam znajdowałam.

Do największej zamiany zainspirował mnie rozdział „Scenariusze życia”.

Było to już jakiś czas temu, jesień, Paryż, noc. Czytam książkę i dochodzi do mnie informacja, że jeśli teraz coś zmienię to wpłynie to na moją przyszłość. Wstaję, biorę kartkę papieru i piszę list do mojego taty. Wiem, że go przeczyta za jakieś dwa tygodnie, a o tym, że ten list przyniesie zmiany dowiem się za dwa lata. Oczyszczam tam traumę, niedopowiedzenie i brak komunikacji z przeszłości, zmieniam swój program, jeszcze wtedy nie za bardzo sobie z tego zdając sprawę, ale zgodnie z tym co czytam, czuję, że warto spróbować. Do dziś wracam do tamtego zdania Pani Doroty Ziemby-Miłek, „to, co oczyszczone nie ma na nas wpływu. Innymi słowy nie ma w naszej wibracji częstotliwości oczyszczonej traumy czy programu, a co za tym idzie w kolejnych „tu i teraz nie konfrontujemy się z doświadczeniami mającymi tamte wibracje”. Na tamten czas w życiu to zdanie zmieniło dla mnie tak dużo, że pokonałam jakiś marazm i podjęłam decyzję użycia swojej mocy. Mocy kreacji własnej rzeczywistości z jej najwyższym dobrem. Dziękuję za tę książkę Pani Dorocie Ziembie-Miłek.

Książkę polecam z całego serca, to wspaniała pozycja na rynku wydawniczym, dostępna dla tych, którzy są ciekawi świata oglądanego z różnych perspektyw i zainteresowani metodami prowadzącymi do szeroko pojętego rozwoju osobowości.

Maya
03/03/2020

CHCESZ POZNAĆ WIĘCEJ OPINII? 

     Przejdź do POPRZEDNIEJ  opinii

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!