Ludzie XXI wieku

Systematycznie uzupełniamy…

HIPNOZA IMIĘ I NAZWISKO   www OPIS     /      odnośniki, linki

Kwantowe Uzdrawianie,

Regresja hipnotyczna

2012/08/12 Warsztaty QHHT Dolores Cannon WARSZAWA 4

Dolores Cannon

http://www.dolorescannon.com/

Światowej sławy hipnoterapeutka, wydawca,prelegent, autorka 17 książek będących uporządkowanym tematycznie zbiorem zapisów z sesji regresji hipnotycznych. Twórczyni autorskiej metody Terapii Uzdrawiania Kwantowego Hipnozą QHHT. Fundatorka wydawnictwa „Ozark Mountain Publishing”

KSIĄŻKI    BIOGRAFIA   WYWIADY

WYKŁAD w WARSZAWIE

Artykuł o pracy Dolores Cannon

Regresja hipnotyczna Brien L Weiss

 

 

dr Brian Weiss

http://www.brianweiss.com/

Jako tradycyjny psychoterapeuta, dr Brian Weiss był zdumiony i sceptyczny, gdy jeden z jego pacjentów rozpoczął opisywać traumy z poprzedniego życie, które wydawały się być kluczem do jej powracających koszmarów i ataków lęku. Jego sceptycyzm zaczął zanikać, kiedy z 'wkroczyli' do "przestrzeni pomiędzy życiami", w której ukazały się informacje na temat rodziny doktora Weissa i jego zmarłego syna. Stosując terapię poprzedniego życia, był w stanie wyleczyć pacjenta.

INFORMACJE

Regresja hipnotyczna Mira Kelley

 

 

Mira Kelley

http://www.mirakelley.com/

Hipnoterapeutka, która  na codzień pracuje i mieszka w Nowym Jorku. Z wykształcenia prawnik. W trakcie pracy w kancelarii prawniczej zaczęła cierpieć bardzo dotkliwy ból szczęki. Po kilkunastu miesiącach  nieskutecznych terapii zdecydowała się na hipnozę regresyjną, w rezultacie której ból ustąpił w ciągu kilku godzin. Po tym doświadczeniu zainteresowała się na poważnie hipnozą regresyjną i… po kilku latach nauki zmieniła zawód na hipnoterapeutę.

 

 

INFORMACJE     WYWIADY PO ANGIELSKU

     
FIZYKA IMIĘ I NAZWISKO  www OPIS     /      odnośniki, linki
Kwantowa Nassim Haramein

 

 

Nassim Haramein

http://resonance.is/

Nassim Haramein koncentruje się na badaniach  kwantowej grawitacji i ich zastosowaniach w technologii, w nowych badaniach w dziedzinie energii, zastosowaniach rezonansu, w naukach przyrodniczych, permakulturze i w badaniach nad świadomością .

 

 

WYWIADY & WYKŁADY

BIOGRAFIA    FUNDACJA PROJEKT REZONANSU

HIUP Hawajski Instytut Fizyki Zunifikowanej
Fraktalna Dan Winter

 

 

Dan Winter

http://goldenmean.info/

Daniel E. Winter ( ur. w 1952roku, Amerykanin ) jest naukowcem, ukończył z wyróżnieniem studia techniczne, kontynuował studia w dziedzinie psychofizjologii i pochodzenia języków. Pracował jako analityk systemów
IBM, w metalurgii przemysłowej i krystalografii. Prowadził wiele różnych badań z zakresu fizyki kwantowej, teorii grawitacji, technologii dźwięku, w rozwoju wczesnych prototypów urządzeń biofeedback, świętej geometrii, fraktali, kolorów, pracy serca, spójnych emocji, świadomości i wielu innych. INFORMACJE        .WYWIADY
     
PRZEKAZY IMIĘ I NAZWISKO  www OPIS     /      odnośniki, linki
KRYON

Lee Carroll

Lee Carrol

http://www.kryon.com

Lee Carroll jest uznawany na świecie za oryginalny kanał komunikacyjny przekazów od Kryona i, na przestrzeni lat, został siedmiokrotnie uhonorowany zaproszeniami do ONZ w Nowym Jorku.

 

 

KRYON PRZEKAZY                 BIOGRAFIA

BASHAR

Deryl Anka

Deryl Anka

http://bashar.org/

Informacje od Bashara, istoty pochodzenia pozaziemskiego przekazywane są przez ostatnie 30 lat przez kanał Darryl'a Anka. Przekazuje wiele nowych, praktycznych informacji informacji, w których klarownie i szczegółowow wyjaśnia jak działa wszechświat oraz jak każdy człowiek tworzy swoją własną rzeczywistość .

 

 

INFORMACJE

ABRAHAM Ester Hicks

 

 

Ester Hicks

 http://www.abraham-hicks.com

Abraham to świadomość zbiorowa z wymiarów niefizycznych, której informacje od lat 80-tych XX wieku przekazuje Esther Hicks. Jej mąż, Jerry, aż do swojej śmierci w 2011 roku, czuwał nad organizacją i prowadzeniem spotkań. Channelingi mają formę odpowiedzi na zadawane pytania. Abraham udziela odpowiedzi szybko i klarownie z dużą domieszką humoru. 
INFORMACJE & WYWIADY
Podsumowanie Przekazów
JESHUA Michael Elrahim Amira

 

 

Michael Elrahim Amira

http://michael-amira.ch/

WYWIADY & WYKŁADY
ŚWIADOMOŚĆ IMIĘ I NAZWISKO  www OPIS     /      odnośniki, linki
Doświadczenie w śpiączce

Anita Moorjani

Anita Moorjani

http://anitamoorjani.com/

Po 4 latach walki z rakiem, w finalnej fazie tej choroby, po kolejnej dawce morfiny zapadła w śpiączkę.. Lekarze poinformowali rodzinę, że to już ostatnnie godziny… Ku zdziwieniu lekarzy i olbrzymiej radości bliskich, Anita obudziła się ze śpiączki wiedząc, że jest już uleczona… Tym co przeżyła, zrozumiała i czego się nauczyła się w trakcie tego doświadczenia dzieli się z ludźmi w książce i na wykładach.. 

 

 

KSIĄŻKA      WYWIADY PO ANGIELSKU

Doświadczenie w śpiączce

Eben Alexander

dr Eben Alexander

http://www.lifebeyonddeath.net

Dr neurochirurg, wykładowva Harvardu opisuje swoje doświadczenia w czasie kiedy jego mózg zaatakowała niebezpieczna bakteria i przez kilka dni był w klinicznej śpiączce. Twierdzi, że dane mu było zobaczyć niebo i spotkać Boga. Gdy wrócił do zdrowia, opisał swoją historię w bestsellerowej książce "Dowód"

WYWIADY      RECENZJA KSIĄŻKI   

Autor, Terapeutka,

Trener, Wykładowca

Sonia Choquette

Sonia Choquette

 http://www.soniachoquette.ne

Autorytet nauk duchowych, konsultanka sześcio-zmysłowego postrzegania, uzdrowicielką wibracji, pisarka. 

INFORMACJE       

Autor,Trener, Wykładowca

Joe Dispenza

 

 

dr Joe Dispensa 

http://www.drjoedispenza.com/

Dr Joe Dispenza, D.C. jest międzynarodowym wykładowcą, badaczem, konsultantem korporacyjnym, autorem i pedagogiem. Wykładał w ponad 32 krajach na pięciu kontynentach. Jako wykładowca i pedagog kieruje się przekonaniem, że każdy z nas ma potencjał wielkości i nieograniczonych zdolności. Wykształcił tysiące ludzi, wyszczególniając, w jaki sposób mogą przeprogramować swoje mózgi i zregenerować swoje ciało, aby dokonać trwałych zmian.
 

 

MEDYCYNA BIOLOGIA IMIĘ I NAZWISKO  www OPIS     /      odnośniki, linki
Naukowiec, Autor, Prelegent, Wykładowca Bruce Lipton 2

 

 

dr Bruce Lipton

http://www.brucelipton.com/

dr Bruce Lipton nauczał anatomii w Szkole Medycznej Uniwersytetu Wisconsin oraz Uniwersytetu St.George. W latach 1987—92 prowadził badania naukowe w Szkole Medycznej Uniwersytetu Stanford na temat systemów przetwarzania informacji w komórce. W wyniku badań odkrył, że środowisko zewnętrzne oddziałujące na komórkę wpływa na jej zachowania i fizjologię poprzez uruchamianie i wyłączanie genów. Jego odkrycie, będące w sprzeczności z obowiązującym poglądem naukowym, że życie jest kontrolowane przez geny, stało się przyczyną powstania nowej dziedziny
nauki: epigenetyki.INFORMACJE      WYKŁADY
     
     

 

AUTORKA IMIĘ I NAZWISKO  www OPIS     /      odnośniki, linki

Warsztaty, Wykłady

2011/01 w przerwie warsztatów

Dorota Ziemba-Miłek

www.mikorozwoj.eu

Konsultantka Recall Healing i Psychogenealogii //  Hipnoterapeutka // Certyfikowana terapeutka Kwantowego Uzdrawiania Hipnozą QHHT // Bioenergoterapeuta // Praktyk SRT (Spiritual Response Therapy)
Założycielka i właścicielka firmy „MIKO – Terapie i Rozwój”, która od września 2017 nosi nazwę "MIKO ROZWÓJ – Warsztaty i Wykłady"
W lipcu 2017roku wydała książkę "Jesteś Swoim Mistrzem!"   BIOGRAFIA    CERTYFIKATY  WYWIADY

 

 

 

 

 

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!