Lee Carrol Biografia

LEE CARROL – kilka informacji

                           

Znany na całym świecie, Lee Carrol, od 22 lat prowadzi seminaria na których przekazuje informacje otrzymywane od nie fizycznej istoty o imieniu Kryon. Są to przekazy na temat metafizyki oraz praktyczne wskazówki pomocne w dostosowywaniu się do szybko zmieniającej się energii Ziemi.

 

Nazwa „Kryon” nie jest zastrzeżona i nie ma na niego patentu. W ostatnich latach pojawiło się wiele osób, które korzystają z nazwy Kryon. Lee Carroll nie jest powiązany z żadną z tych osób, szkół czy organizacji. Jest odpowiedzialny jedynie za własną pracę, którą reprezentują jego książki i informacje zawarte na stronie internetowej autora www.kryon.com

Lee Carroll jest uznawany na świecie za oryginalny kanał komunikacyjny przekazów od Kryona i, na przestrzeni lat, został siedmiokrotnie uhonorowany zaproszeniami do ONZ w Nowym Jorku.

Seminaria Kryona odbywają się w całej Ameryce, Europie Zachodniej, Izraelu, Rosji, Kazachstanie i  krajach nadbałtyckich.

Treść przekazów Kryona reprezentuje obecnie 12 książek opublikowanych w dwudziestu czterech językach świata. Język polski jest dwudziestym piątym.  Lee Carroll i jego duchowy partner Jan Tober przedstawili nam również Dzieci Indygo. Obecnie istnieją trzy książki o Dzieciach Indygo.

 

Krótka notka biograficzna o Lee Carroll’u

Po ukończeniu studiów na wydziale handlu i ekonomii na California Western University w Kalifornii Lee Carroll  prowadził przez 27 lat  własną  firmę  fonograficzną. Punktem zwrotnym stał się rok 1989, kiedy niezwiązane z nim medium powiedziało mu, że nie fizyczna istota o imieniu Kryon chce z nim nawiązać kontakt. Pierwsze publikacje przekazów Kryona zostały nieśmiało zaprezentowane metafizycznej społeczności w Del Mar w Kalifornii.

W  1995  r.  Lee  Carroll   został    poproszony   o    zaprezentowanie    informacji     z   przekazów Kryona w ONZ przed działającą przy tej organizacji grupą znaną jako Stowarzyszenie Oświecenia i Przemiany (Society for Enlightenment and Transformation – SEAT). Został tak dobrze przyjęty, że zaproszono go ponownie do Nowego Jorku siedem razy, ostatnio w roku 2009.

 

Żródło tekstów w języku polskim:  www.kryon.pl

Żródło tekstów w języku angielskim:  www.kryon.com

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!