Dlaczego teraz tak wielu ludzi posiada takie problemy zdrowotne jak fibromylagia i przewlekłe chroniczne zmęczenie?

W comiesięcznym biuletynie jaki otrzymujemy od Lee Carroll, znajduje się
odpowiedź pytanie do Kryona – luty 2013

Drogi Kryonie

Pytanie: Dlaczego teraz tak wielu ludzi posiada takie problemy zdrowotne jak fibromylagia i przewlekłe chroniczne zmęczenie. I co zachodzi w ich ciałach, czego nikt nie może zrozumieć?

Zazwyczaj nie sięgam po “spirytualną kartę” żeby odpowiedzieć na zadawane pytanie. Lecz w twoim przypadku to o co pytasz jest bardzo istotne i wymaga dokładnej odpowiedzi. Ludzie zmieniają energię planety i to zmienia sytuacje, które do tej pory uważane były za „normalne’. Twoje DNA jest produktem (pamięta) starej energii. Jeżeli chcesz zobaczyć coś niezwykłego to popatrz na dzieci. Dzieci nie mają takiego problemu w takim stopniu jak mają go dorośli. Potraktuj tą informację jako znak lub podpowiedź do tego, co potrzebujesz skorygować w swojej wibracji, żeby dostosować się do nowej energii, która jest wokół ciebie.

Ja o tych zmianach które się dokonują, mówię już od piętnastu lat. Dostrój się bardziej do twojego ciała wraz z twoją duchową wewnętrzną – jaźnią, która stara się dostroić do tych zmian. Twoje DNA zaktywuje się i pomoże ci osiągnąć nową równowagę ze wszystkim co cię otacza. Jest tak wielu ludzi którzy walczą z nowa energią Ziemi. To są ci którym jest coraz ciężej i ciężej wytrzymać przez cały dzień, jeżeli w ciągu dnia nie ma czasu na „drzemkę”.

Zrelaksuj się i świętuj wszystko co jest i co wydarza się wokół ciebie. Bądź bardziej cierpliwym w stosunku do spraw i wydarzeń które wcześniej doprowadzały cię do dramatu lub były wielkim rozczarowaniem. Skoncentruj się na docenianiu własnej wartość i daniu sobie czasu na to by prawdziwie pokochać siebie i ludzi wokół ciebie. Zostań „latarnią morską” dla ludzkości wykorzystując zrozumienie tego, co tworzy osoba mająca w swoim wnętrzu pokój. Zostaw dramaty rodzinne i sytuacje jakie wydarzają się wokół ciebie, zamiast tego weź w swoje ręce „stery własnego życiowego statku” i zwróć go w nowym kierunku, którego celem jest stworzenie pokoju na ziemi.

Zacznij patrzeć na siebie jak na istotę duchową, to pomoże Ci dostroić się do energii ziemi, to przyniesie ci dużo dobrej energii, mniej stresu i długie życie.

Przekazano z miłością,

Kryon

Źródło: kryon@kryon.pl   Urszula Rutka & Janusz Grabowski

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!