„Początek Przejścia” 6 stycznia 2013 z Phoenix, Arizona

Poniższa informacja jest bezpłatna i można ją wydrukować, kopiować i przekazywać innym. Prawo autorskie zabrania sprzedaży tego tekstu w jakiejkolwiek formie. Prawo do sprzedaży tego tekstu posiada autor.

 

PRZEKAZ KRYONA NA ŻYWO

„Początek Przejścia”

 

Przekaz otrzymany w Phoenix, Arizona  6 stycznia  2013

 

Witam Kochani. Jestem Kryon z Serwisu Magnetycznego.

A więc, ta wiadomość będzie opublikowana jako pierwsza w 2013 roku. I będą tacy, którzy będą tego słuchać w tej chwili, którzy powiedzą: „A teraz, kiedy znacznik został przekroczony, co będzie następne?”

Taki jest człowiek, zawsze patrzy do przodu, nigdy wstecz, który zwykle nie zatrzymuje się żeby się rozejrzeć. Który zawsze chce  zmierzyć energię, poprzez to co nadchodzi, zamiast zorientować się co jest. Na razie jednak  tam nie pójdziemy. Zamiast tego zwracam się do Was z prośbą żebyście się zatrzymali i zobaczyli czego dokonaliście. W celu popatrzenia naprzód musicie zrozumieć  co jest za Wami. A co jest za Wami? Pokonanie starej energii, ponad i powyżej wszystkiego o czym mówiły wszelkie przepowiednie na temat tego do czego bylibyście zdolni. A dla tych co jeszcze tego nie ‘poskładali’, moje przybycie 1989 było zwiastunem potencjału o którym wiedzieliśmy, że istnieje. Dla dnia obecnego.

Jeśli nie zmienilibyście świadomości planety, jeśli nie ‘oznaczylibyście’ swojego terytorium poprzez harmoniczną zbieżność(konwergencję) w 1987, nie przekazywałbym dziś chanellingów poprzez mojego partnera. A on wiódłby inne życie. Nigdy bym mu się nie przedstawił, tak jak to zrobiłem. Powiedziałem mu, że jeśli nie on by się podjął tego psychicznie tego co mu zaproponowałem, byliby inni, którzy mogli to zrobić.

Tak więc sedno tkwi  w tym, że to Wy stworzyliście energię, która pozwoliła mi wkroczyć  i rozpocząć nauczanie. I tworzyć.

Drogie Istoty Ludzkie, to Wy zdecydowaliście się na ‘ugotowanie tego posiłku’. Ja jestem jednym ze składników.

Chcę żebyście się rozejrzeli, symbolicznie, i zobaczyli czego dokonaliście i przez co przeszliście.  Ospale, poprzez najstarszą energię istniejącą na tej planecie, biorąc światłą i rzuczjąc je w rzeczy którym brakowało integralności, rzucając światło naprzeciw osądom i dramatom. I robiliście to przez 18 lat, mówiąc przy okazji. Niektórzy powiedzą: „Robiłem to dłużej.” Ale ostatnie 18 lat, to były  lata będące częścią przepowiedzianego  astronomicznego zrównania. To więcej niż zrównanie na niebie, Moi Kochani! Kiedy Wasze Słońce zrównuje się całkowicie z Ziemią do centrum Galaktyki, to patrzycie na Tworzenie. To zrównanie to wskaźnik energetyczny, nie tylko  to o czym wiedzieli astronomowie, albo o czym mówili Majowie,  albo co Wam dał fraktalny czas. We Wszechwiecie wiedzą o tym czego dokonaliście.

I teraz rozpoczyna się zmiana. I pierwsza rzecz jaka się wydarzy to to co nazywamy Uwolnienie. Musicie zrozumieć, że Duch przemieszcza się powoli i wewątrz przedziału czasu w którym  świadomość na planecie zdoła się zmienić. Więc nie ma zegara lub linii czasu, który Duch Wam daje  oprócz przedziału czasu następnych 18 lat kiedy doświadczycie zrównania nazywanego „Ciemną Szczeliną”, która jest Drogą Mleczną.

I te 18 lat jest głębią potencjału Waszej możliwości zasiania nasion, które urosną szybciej, im później się je zasieje.

Więc co się zmienia? Po pierwsze: Uwolnienie.

Jeśli jesteś kulturystą i trzymałeś w rękasz obciążniki, przez długi, długi czas i odłożysz je na stojak to Twoje mięśnie będą musiały powrócić do normalnego stanu. I powstaje napięcie. Równowaga Twojego ciała musi się zmienić, i te reakcje muszą się zmienić, które umożliwiały utrzymywanie obciążenia. I następuje proces uwalniania. Proces uwalniania można określić: „Weź urlop od walki ze starą energią.”  Ponieważ stara energia zaczyna się zmieniać. I to jest również część Uwolnienia.   I Wam się to nie spodoba, ponieważ stara energia też coś wstrzymywała;  wstrzymywała światło. I nagle obie strony są w stanie zawieszenia, uwalniania.  Ale mądrzy poczekają trochę, aż sprawy dojdą do siebie. Niemądrzy będą naciskać. Wstrzymaj się przed naciskaniem na starą energię. A stara energia  nie będzie miała amunicji do której była przyzwyczajona. Amunicji, którą była struktura siatki krystalicznej i umiejętność przetrwania ciemności w taki sposób w jaki to robiła poprzez tysiąclecia. Ponieważ zmieniliście aktualny system siatki krystalicznej Gaji, wyraziliście intencję i przeszliście przez wskaźnik do 2013roku, zasady walki światła z ciemnością się zmieniły. I teraz światło będzie miało większy wpływ. Definicją ciemności jest brak światła, wiecie o tym, czyż nie? Ciemność jest pustką nie wypełnioną światłem. Ale wciąż ma energię. A ta energia chce pozostać, i pozostać. I nie może uwierzyć. I nie uwierzy. I przez pewien czas będzie słaba w swoim braku równowagi. Niektórzy z Was powiedzą: Jest 2013, zrobiliśmy to, uff, weźmy głęboki wdech „aaa”, zrobiliśmy to! Ale powiem Wam, tak jak dziecko, które nie może zrobić czegoś po swojemu, ciemna strona będzie wciskać się wszędzie gdzie tylko będzie mogła. Będzie walczyć o zycie, o przetrwanie i będzie czuć, że nie wszystko jest takie jak było.

Tak więc w okresie uwolnienia chciałbym żebyście zrobili krok w tył. Jak zobaczycie wychylającą się wstrętną głowę i dochodźcie  do wniosku, że w 2013 jest nie tak jak myśleliście, że będzie. Jak zobaczycie więcej braku równowagi na planecie, coś czego się nie spodziewaliście, nie spuszczajcie rąk mówiąc „no, proszę i znowu to jest!  Nic się nie zmienilo!” Ponieważ się zmieniło! Te rzeczy dzieją się powoli.  Energia się zmienia i przekazujemy Wam te informacje przed samym zrównoważeniem protokołu walki, która  sam się wyrównuje.

O to chodzi w tym czasie.

I jeśli zapytacie się żyjących w innych systemach słonecznych i  którzy przez to przeszli, to był dla nic początek, dosłownie początek, ich historii. Nawet nie patrzą na nic co było przed tym.  Wszystko zaczyna się teraz. I tak jak powiedzieliśmy wcześniej; jeśli w przyszłości będziecie patrzeć na ten dzień, to nie będziecie patrzeć na to co było znacznie wcześniej. Powiecie:  „To były czasy barbarzyństwa,  to były czasy idiotycznej metodologii, to były czasy kiedy nie potrafiliśmy lepiej, a teraz widzimy twarz Boga.”  W to właśnie wstępujecie.  To trudne.

Zwykle używam metafory wysiewania nasion. Zbadamy ją trochę głębieji dam Wam trochę więcej informacji. Metafora ta to oczywiście farmer i użyjemy jej żebyście zobaczyli wszyskie czynniki na które zwraca uwagę farmer. To jak Wy walczycie ze starymi energiami  pracujecie  orając pole, żeby przeżyć.  Rozumiecie? To kwestia przeżycia. I teraz w procesie uwalniania, obracacie się do wnętrza. Przygotowywanie pola jest metaforą odkrycia Wyższego Ja, kwantowości samego siebie,  i przeniesienia się osobiście do miejsca, w którym wszystko ma więcej sensu.

Są tu w tym miejscu osoby, właśnie teraz, których słucham (to na odwrót, prawda?), bo jestem tutaj apelującąc: „Pomożcie, pomóżcie mi!”

 Myślicie, że nie wiem kto tutaj jest? No to właśnie Wam powiem, że wiem kim jesteście, Moi Kochani! Chcę byście zatrzymali się i odprężyli przez chwilę. Jesteście kochani więcej niż Wam się wydaje, Bóg Was zna lepiej niż myślicie, że Was zna.

Tak chwilowo, dobrze? To  tymczasowe.

Jeśli błagacie o pomoc w momentach wybicia z równowagi, to czas na odprężenie się w Bogu. Więdząc, że jesteście kochani.  Mamy czas, przeżyjecie. Dokonacie tego!

Chciałbym, żebyście dostrzegli mądrość tego planu. Oracie pole, nawozicie je, używacie wszystkie potrzebne składniki odżywcze,  jesteście gotowi do siewów. To jest krok, który dopiero nastąpi.

Pola nie są gotowe – to metafora, która może być dla Was bez sensu. Jedynie co to ma pokazać, to to, że punkt rozgraniczenia pomiędzy starym i nowym jest teraz. I teraz możecie zacząć robić to po co przyszliście.

W trakcie procesu odkryjecie, że ciemne energie są łatwiejsze do pokonania. Pojawią się nowe scenariusze, które Wam to unaocznią. Nie będziecie mogli uwierzyć, że przeszliście przez to tak łatwo. Bo teraz energia wspiera Was, a nie wspierała jeszcze rok temu. To naprawdę jest rozgraniczenie, zamierzone. Cała planeta to zrobiła.

Zaczynacie siać ziarna, a w nasionach, można powiedzieć, używacie tego co posiada Stara Dusza: madrość przeszłości. I nasiona są zasiewane w ekonomii, w rządach. Nasiona są zasiewane w gospodarstwach domowych, w rodzinach. Nasiona uczciwości, mądrości, łączenia się zamiast rozdzielania. To zacznie odmieniać naturę ludzką. Powoli.

Wyobraźcie sobie, że jesteście niedojrzałym rolnikiem.  Który nie ma pojęcia co robić. Ma paczkę nasion. Czyta instrukcję,  przygotowuje pole,  zasiewa nasiona. Jest tak podekscytowany, że biegnie do domu, prawie nie może spać. Mija noc, wstaje słońce, biegnie na pole żeby zobaczyć co się wydarzyło. I..nic  tam nie ma! Co zrobił żle? „Nic się nie stało?” mówi „Co zrobiłem żle?” To śmieszne oczywiście, ponieważ każdy rolnik wie, że nasiona rosną powoli. W rzeczywistości rosną tak powoli, że nie widzisz jak rosną. Jest przygnębiony. Możesz  przyglądać  się roslinom, możesz nawet na nie krzyczeć „Rośnijcie!” i nic się nie stanie. A tydzień później zdajesz sobie sprawę, że rośliny są większe, za tydzień jeszcze większe, a po jakimś czasie dojrzewają i tworzą plon, tego co zasiałeś.

To własnie Wam mówimy;  to będzie powolny proces, 18 lat na zasianie. Na ile, jak myslicie, przed  otrzymaniem kwiatów? A pierwszą reakcją Starej Duszy jest: „No świetnie! To własnie chciałem usłyszeć..! Wtedy następuję taka reakcja: „Więc, dlaczego tu jestem? Jestem zmęczony! Dlaczego nie mogę teraz już wrócić do domu? Kryon, zdecydowałem się! Chcę teraz już przejść na emeryturę pracownika światła! Wykonałem swoją pracę, przeszliśmy przez Znacznik, dlaczego ma mi dalej na tym zależeć? W tymi momencie, dlaczego nie zostawić tego młodszej generacji? ”

Teraz mówię Wam, Pracownicy Światła: plon urośnie jedynie w obecności swiatła! Tak jest. Jesteście tymi, którzy muszą wziąć w opiekę, zapisać w pamięci tę odpowiedzialność dla której tu przyszliście  i dla ktorej  Wasi rodzice tu przyszli, żeby Wam ją przekazać. I ruszać dalej. To przez co już przyszliście było trudniejsze, to przez  co będziecie przechodzić , będzie łatwiejsze, ale.. będzie długo trwało.

I to co zobaczycie będzie się ukazawać bardzo, bardzo, bardzo powoli  to pojawianie się nowych energii. Przyjmie to wiele postaci, ale zobaczycie wiele nowych rzeczy.. Przyjrzyjmy się jednej z nich. W poprzednich channellingach, ostatnio,  mówiliśmy o kilku nowych odkryciach,  których można oczekiwać. To będą nowe idee. I kiedy popatrzycie na nie wstecz, w restrospekcji jak już pojawią się, powiecie „Dlaczego o tym wcześniej nie pomyśleliśmy?!” A przyczyną tego było to, że nie byliście gotowi. 

To ukazuje proces,  który ciężko nam Wam wyjaśnić, ponieważ to jest coś czego ludzie nie chcą słyszeć. Ludzie wierzą, że ich mózg jest zdolny wymyślić dowolną myśl jaka jest możliwa do wymyślenia we Wszechświecie. I że nie ma ograniczeń. I w danym czasie, jakiś intelektualista może wymyślić wszystko co będzie potrzebne. I to jest kolejny krok. A historia tego nie pokazuje, czyż nie? Przywołujemy fakt, że powinno być dla Was oczywiste jak latać. A teraz latacie. W tym momencie tysiące ludzi znajduje się w powietrzu. Leci z jednego miejsca do drugiego,  na zasadach jakie ukazały Wam ptaki. Ale to jest całkiem nowe. Powstało około 100 lat temu, rozkręciło się nieżle w historii ludzkości. Jka długo patrzyliście na ptaki? Jak długo w niektórych kulturach puszczano latawce? I nigdy nie wpadliście na ten pomysł.. Jak to się ma do tezy nieograniczonej myśli? Nie wpadliście na ten pomysł.. I w końcu zostało wymyślone przez dwóch ludzi, którzy byli wytwórcami rowerów.

Pytam Was:  Czy wygląda na to, że wydarzyło się coś nadzwyczajnego? Czy wiecie o tym, i mówię to jeszcze raz, że ci wytwórcy rowerów pobili rekord pierwszego lotu tylko o tydzień?! Bo inni w innym miejscu na Ziemi też nad tym pracowali? Wiedzieliście o tym? A oto dlaczego tak się stało: Duch wszczepia pomysły i wynalazki dopiero wtedy, kiedy jesteście gotowi. Nie wcześniej. I są niewidoczne, zamknięte i nieosiągalne dla ludzi ponieważ ludzie nie mogą o tym pomysleć. I to jest widoczne wszędzie, czy wiecie o tym czy nie.

Przez ile lat musieliście budować fortece dookoła swoich miast, o których mój partner kiedyś wspominał, i blokować innych ludzi, i budowaliście mury, i prowadziliście bitwy, żeby ktoś Wam nie zabrał tego co Wasze?  Ile czasu Wam zajęło wpadnięcie na pomysł, że moglibyście podzielić się tym co macie? I może moglibyście wymieniać towary z innymi, żeby obie strony miały towary? Wtedy każdy by zyskał na tym procederze. Co za pomysł! A jeśliby tak zrobić? Połączyć zamiast rozdzielać? Dlaczego tak się nie stało tysiąc lat temu? Byliście zdobywcami, i tylko to robiliście. Armie zmiatały istoty ludzkie.. A gdyby tak je pozostawić? Co za pomysł!

Teraz mówicie, że to już poza Wami. Nie za bardzo, nie naprawdę..

Ale tak będzie. Nowe idee, sprawy o których nigdy nie pomyśleliście będą Wam dane i przyniosą odpowiedzi na najwazniejsze pytania, które Wasze społeczeństwa potrzebują najbardziej. Wynalazki, które dadzą Wam czystą wodę dla każdego człowieka niedrogo. Wszędzie. Wynalazki, które dadzą Wam energię elektryczną. Niedrogo. Wszędzie. Usuwające wszystkie przyczyny zanieczyszczeń. I kiedy popatrzycie wstecz powiecie: Przecież to zawsze istniało! Dlaczego o tym nie pomysleliśmy?!  Ponieważ to jeszcze nie był na to czas, nie byliście na to gotowi. Nie zasialiście jeszcze nasion, wciąż walczyliście ze starymi energiami, decydując o tym czy sami się wykończycie przed rokiem 2012. I nie zrobiliście tego. Nie zrobiliście tego! Nie zrobiliście tego!!

I oto jest nowy świt. Ale to wszystko co jest. Słońce zakrada się ponad horyzont jakby mówiło: Wróciliśmy! Ale niebo jeszcze przez pewien czas nie będzie jest czyste, Pracowniku Światła! Ponieważ w procesie wyzwalania będziecie musieli sobie radzić z rozdziałami, które się pojawią. Sprzeciwów tych, którzy nie będą chcieli zwrócić się w stronę światła, którzy będą chcieli zachować to co mają, bo to dobrze im służy, bo to daje im utrzymanie. Nie rozumiejących, że wszystko się radykalnie zmienia, że wszystkie procesy, które obserwujecie teraz, by być uzdrowione  są obecnie ponownie regulowane, że w niektórych sprawach  wyuczone aksjomaty „Jak to robić?” nie będą już działać, że wszystko będzie się kierować w stronę władzy duchowej. Co można określić „Mniej dla grup, więcej dla jednostki”.  Zróżnicowanie organizacji.

Wszystkie te rzeczy będą nowe. I to będzie jak włożenie palca w oko tym, którzy spędzili całe życie myśląc, że wiedzą wszystko, gdy zobaczą, że Ci, którzy szli za nimi, robią rzeczy o których oni nigdy nie pomyśleli, że są możliwe do zrobienia.  I to spada na ‘przepuszczalność” starej duszy.

Stara Duszo, słuchająca tego przekazu, czytająca go w przyszłości, powiem Wam, a wiem, że są Was tysiące, wiem to,  jesteście nie tylko nadzieja tej planety , zawsze nią byliście, to nic nowego oprócz tego, że teraz będzie łatwiej. Ale na ten moment zrozumcie ten proces przemiany; zmiany nie zawsze są postrzegane jako cos dobrego! Tak więc zmierzacie w stronę światła na więcej sposobów niż kiedykolwiek to  miało miejsce.

Pozwólcie, że podsumuję:

Potrzebujemy Was! Jeszcze nie skończyliście! Jeszcze nie skończyliście! I nikt nie odchodzi. Będzie więcej przekazów, pojawi się  więcej zstępujących istot. Zobaczycie. Potężnych informacji ze żródeł o których istnieniu nie zdawaliście sobie sprawy.  Będziecie rozróżniać czy coś jest prawdziwe, czy nie. To będzie łatwe. Poprzez dostarczaną energię albo poprzez to co będzie oznajmione. Usłyszycie kawałek i będziecie wiedzieć, że cos jest udawane. To znaczy, że ta część Was, zwana rozróżnianiem, zwiększy się. Odczujecie większą moc intuicji, bo nie będzie się już ukrywać  przed ciemnymi  siłami.

I to wszystko będzie zachodzić powoli.

Potrzebujemy Was! Potzrebujemy, żebyście byli podekscytowani tym, co przed Wami. Po tym jak wszystko się teraz ustaliło.. będzie bardzo trudno. Dopiero co wyszliście z Ery Ciemności trwającej ponad 30 tysięcy lat.. I mówię Wam ponownie:  Przyjdzie ten dzień, Istoty  Ludzkie, być może wcześniej niż następne zrównanie, kiedy historia ludzkości nie będzie brała pod uwagę czasu sprzed 2012 rokiem. I to jest to na co patrzycie, na początek Nowej Ery.

Paradokem jest jednak fakt, że ludzie siedziący przede mną mówią, że są zmęczeni, że  przez długi czas walczyli i że będą kontynuować jak już skończymy re-kalibrację. I wtedy przejdą przez zasłonę, jak zawsze,  i jak wrócą jako dzieci ich DNA będzie inne. I już nigdy nie będą musieli przechodzić przez to przez co już przeszli ponieważ energie będą inne. Będą uświadamiać sobie całą wiedzę o tym kim są. Jako dzieci będą wiedzieć i widzieć kolory, jako dzieci będą mieć tożsamość starej duszy, będą wiedzieć dokładnie po co tu są zanim osiągną wiek 13 lat. I to jesteście Wy! Właśnie opisałem Was! Was wszystkich!!

Stara Duszo! To jest jedna a największych przemian jaką przyjdzie Ci zobaczyć! Być może będzie to trwać przez całą generację, ale wydarzy się. I Ci co usłyszą wtedy te słowa, czy będą wtedy czytają te słowa, będą wiedzieć, że mam rację.

Nauczyciele na całym świecie dopasują swoje sposoby nauczania, bo dzieci będą inne.  Ponownie. Początek nowego myslenia. Początek nowych czasów, nowego Człowieka.

I możemy jedynie powiedzieć:   Mówiliśmy Wam  co się wydarzy! Pojawiłem się tyle lat temu, mówiłem, że nie wykończycie samych siebie, to się nie wydarzy, macie duzo większy potencjał, żebyście obserwowali  to! Obserwowali to!   Ci co powiedzieli nie, mówili, że Kryon jest złem stulecia, ponieważ dałem Wam informacje, które rzucały Wam prosto w twarz, wszystko to czego oczekiwaliście.  

I oto jesteście w roku 2013. Mogłbym powiedzieć, że miałem rację. Zamiast tego powiem, że Wy mieliście rację! Wy to wykreowaliście. Sprowadziliście mnie tutaj.  Weszliście na schody przemian. Niech Bóg błogosławi istoty ludzkie!  I to co one reprezentują we Wszechswiecie!

I tak to już jest!

 

Tłumaczenie ze słuchu:   

Dorota Ziemba-Miłek      MIKO Rozwój – Warsztaty i Wykłady

Wszelkie uwagi prosimy kierować na mail: info@mikorozwoj.eu

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!