Nassim Haramein

 

Wykład Nassima Harameina przed i po prezentacji premierze filmu „The Connected Universe” 24 października 2017 w Krakowie

Nassim Haramein o nieskończonej energii próżni, medytacji, wibracjach [polskie napisy]:

Wywiad, jakiego Nassim Haramein udzielił dla Radio Serenidad, 10 lipca 2011. Uwaga, drobny wstęp teoretyczny – Osobliwość (pojęcie, które często w tym materiale się pojawia), to miejsce znajdujące się w środku czarnych dziur.” Agro.No

Nassim Haramein i jego towarzysze z projektu „The Resonance Project” przedstawiają hipotezę istnienia momentu obrotowego, który powoduje wirowanie wszystkiego od elektronów do galaktyk i mógłby być uzupełnieniem pozwalającym na sformułowanie Jednolitej Teorii Pola łączącej Teorię Kwantową z Teorią Względności:

Jest to pierwsza część 4 częściowego wykładu Nassima Harameina pt. „Przekroczyć Horyzont Zdarzeń”. Tytuł części pierwszej: „W poszukiwaniu pierwotnego wzorca”

http://www.youtube.com/watch?v=ei3plYE7QWU

Wywiad z Nassimem Harameinem po otrzymaniu prestiżowej nagrody za najlepszy referat wyznaczający nowy paradygmat w fizyce kwantowej, w którym jądro atomu traktuje się jako mini czarną dziurę (podczas 9th International Conference CASYS’09 na University of Liège, Belgium ):

Fizyk Nassim Haramein przedstawiła nowe koncepcje wyjaśniające, w jaki sposób wszystko jest są ze sobą połączone i jak można uzyskać dostęp do nieskończonej wiedzy. [Konferencja NEXUS lipiec’ 2010 ]:

http://www.youtube.com/watch?v=LzbIHiedESQ

 

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!