Nassim Haramein – BIOGRAFIA

Nassim Haramein urodził się w Genewie, w Szwajcarii w 1962 roku . Już w wieku 9 lat , Nassim zaczął odkrywać uniwersalne prawa dynamiki materii i energii , które doprowadziły go do pionierskiego  podejścia do kwantowej grawitacji i ciągłych ulepszeń jednolitej teorii pola .

Dorastał we wschodniej Kanadzie. Większość czasu poświęcał na niezależne poszukiwania w dziedzinach geometrii , fizyki, chemii , biologii , archeologii i różnych religii. Łączenie poszukiwań naukowych z  w obserwacją zachowania natury doprowadziły go do określonego wzoru geometrycznego , który jest 

Nassim Harameinfundamentem jego podejścia i nowej perspektywy w teorii jednolitego pola .

Mówi biegle w języku francuskim i angielskim.

 Od 20lat, na całym świecie,  wykłada  i prowadzi seminaria na temat teorii jednolitego pola 

W 2003 roku Nassim Haramein założył Fundację Resonance Project, i jako jej dyrektor ds. badań, prowadzi zespoły fizyków, inżynierów elektryków , matematyków i innych naukowców do zbadania granicy zasad unifikacji i odkrycia wynikających z tego konsekwencji.

Życiowa wizja Haramein’a zastosowania jednolitej fizyki do przeprowadzenia pozytywnych zmian na świecie odzwierciedla obecnie misja Fundacji Resonance Project, która udostępnia swoje odkrycia poprzez publikacje naukowe i edukację.  

Obecnie Nassim koncentruje się na badaniach  kwantowej grawitacji i ich zastosowaniach w technologii, w nowych badaniach w dziedzinie energii, zastosowaniach rezonansu, w naukach przyrodniczych, permakulturze i w badaniach nad świadomością .

 

Nassim mieszka obecniena Hawajach, w Kauai.

Resonance Project logo

Źródło / Source: http://resonance.is/explore/nassim-haramein/

Zapraszamy!   

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ?   ZAPROŚ!   OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE!